Оптимальний вибір

30.04.2020
Корисна інформація Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 205
Оптимальний вибір

Розвиток торгової марки ECOBOND® передбачає, перш за все, розвиток її партнерів. Особливу роль в цьому відіграє стратегічне партнерство між виробником, дистриб'ютором і рекламно-виробничими компаніями. Успіх кінцевих клієнтів ECOBOND® означає успіх і для розробника нового продукту, виробника композитних панелей і дистриб'ютора. Тому ECOBOND® постійно вдосконалюється і розробляє нові прогресивні продукти, аби робити своїх партнерів максимально конкурентоспроможними.

Новий бренд для ринку України

ECOBOND® представляє новий бренд алюмінієвих композитних панелей ECOBOND OPTIMA. Завдяки впровадженню нових технологій, накопиченому технічному досвіду та інвестиціям в нові розробки, вдалося розробити новий продукт спеціально за запитами українських виробників зовнішньої та інтер'єрної реклами.

Алюмінієві композитні панелі ECOBOND OPTIMA - це вдосконалене продовження лінійки ECOBOND Limited. До складу серії входить 14 кольорів, серед яких три кольори з ефектом металік і один з текстурованою поверхнею brushed.

 

Чому ECOBOND OPTIMA

Головна особливість композитних панелей ECOBOND OPTIMA - їх оптимальне співвідношення ціни і якості. В першу чергу, технічні характеристики панелей найкращим чином адаптовані до потреб користувачів на рекламному ринку. Це забезпечується сучасною технологією виробництва, що гарантує стабільність параметрів і властивостей з часом, покращені технічні характеристики і економічність одночасно.

 

Переваги композитних панелей ECOBOND OPTIMA

 

    1. Підвищена еластичність панелі - для кращої фрезерування під загин.
    2. Покращений адгезійний шар - для надійного зчеплення шару поліетилену і алюмінію (сила адгезії 7,3 Н / мм

2

  1. ).
  2. Придатність для зовнішнього застосування до 5 років завдяки лакофарбового покриття товщиною 18 мкм.
  3. Оновлена захисна плівка з рекомендаціями по обробці.
  4. Приваблива ціна.

 

Важливо також відзначити, що панелі ECOBOND OPTIMA беруть участь в програмі лояльності ECOBOND. При кожній покупці цього матеріалу нараховуються бонуси, які можна накопичувати та обмінювати на цікаві подарунки.

 

Купити композитні панелі за максимально вигідною ціною, а також дізнатися подробиці про програму лояльності ECOBOND можна в офісах компанії АВЕРС, в чаті або за телефонами:

 

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 244 5033

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 784 1754

Товари зі статті
Срібло ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
Hit
Білий ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+