Паризький автобус-амфібія: незвичайний декор

07.12.2021
Креатив Матеріали для друку
Час читання 5 хв
Прочитали: 1936
Паризький автобус-амфібія: незвичайний декор

Les Canards De Paris — екскурсійний автобус-амфібія — нова паризька пам'ятка. Спеціальна конструкція з гребним гвинтом у задній частині дозволяє пересуватися транспорту як сушею, так і річкою, демонструючи туристом огляд міста з Сени.

Екскурсія Парижем на такому автобусі триває майже дві години, 20 хвилин із яких проходять на воді. Екскурсії автобусом-амфібією проводяться і в інших країнах, але найчастіше на модифікованих військових морських кораблях. Версія, що використовується в Парижі, є новим рішенням, виготовленим спеціально для туристичних потреб.

Les Canards De Paris — у перекладі з французької «паризькі качки». Така назва визначає стилізацію оздоблення автобуса. Ну а за допомогою наших плівок для цифрового друку Orajet 3651 ви можете декорувати будь-який транспорт будь-яким зображенням. Постійний сольвентний клей гарантує надійну адгезію. А стійкість до погодних умов — тривалу експлуатацію. Спеціально підготовлена ​​поверхня прекрасно підходить для високоякісного друку, а сірий клейовий шар дозволяє блокувати існуюче зображення, знижуючи витрати на демонтаж і підготовку поверхні для нанесення.

Товари зі статті
Прозорий глянцевий Orajet 3640, самоклеюча плівка для цифрового друку
рулон
-
+
Білий глянцевий Orajet 3640, самоклеюча плівка для цифрового друку
рулон
-
+