Перенесення фото на акрил

06.09.2021
Застосування матеріалів Акрил (оргскло)
Час читання 10 хв
Прочитали: 2843
Перенесення фото на акрил

Зовсім недавно ми розглянули кілька способів, які дозволяють декорувати акрил незвичайними градієнтними візерунками. Це потребує досить копіткої ручної роботи або промислового обладнання для УФ-друку. Тим часом акрил є настільки універсальним і простим у роботі, що нанести зображення або фотографію на нього можливо і у домашніх умовах. Розглядаєте виготовлення незвичайних сувенірів? Зверніть увагу на наш новий матеріал.

Фото на акрилі: набір інструментів

Щоб імітувати друк фото на акрилі в домашніх умовах, знадобиться всього кілька доступних предметів. Насамперед, звісно, варто придбати акрил — саме цей пластик виглядає дуже красиво, а вироби з нього будуть довго тішити око.

Якщо передбачається виготовлення невеликих виробів завтовшки до 2 мм, рекомендуємо придбати екструдований прозорий акрил Polycryl. Для великогабаритних виробів найкращим вибором стане литий акрил ALTUGLAS.

Також завжди на складі AVERS присутній великий асортимент тонованих напівпрозорих листів акрилу — це гарний варіант для досягнення незвичайних візуальних ефектів.

У AVERS можна не тільки придбати лист повністю, а й також замовити різання та обробку торців на професійному обладнанні.

Крім того, будуть потрібні:

  • відбиток зображення для перенесення, отриманий на лазерному або фотопринтері;
  • прозорий акриловий гель (продається в художньому магазині) або епоксидна смола. Саме гель «бере» чорнила з відбитка і робить їх частиною нової поверхні, у даному випадку акрилу;
  • ракель (може підійти і пластикова карта);
  • пензлик

Порядок дій

Робота здійснюється усього у кілька кроків:

  • Створіть будь-який візерунок у графічному редакторі і надрукуйте його на глянцевому фотопапері. Найкраще виходять зображення з високою контрастністю. (Ви можете відредагувати фотографію, щоб збільшити контраст або внести корективи на копіювальному апараті). Виріжте або обріжте малюнок по контуру. Цікавий ефект виходить, якщо у малюнка рвані краї.
  • На фото тонким шаром нанесіть епоксидну смолу / прозорий гель за допомогою гострого ракеля і прикладіть зображення до акрилової деталі.
  • Залиште висохнути на 6-8 годин, потім змочіть і видаліть залишки паперу.
  • Завершальний етап — нанести прозорий лак, або нанести додаткове зображення у такий же спосіб/маркером або фарбою.

Остаточний результат

В результаті роботи ми отримаємо досить оригінальний сувенір із фото або предмет декору. Зображення, перенесене на акрил, стає напівпрозорим, тому можна накласти кілька зображень, або додати колір на протилежний бік. Багатошарове зображення добре підійде для вінтажного інтер'єру, особливо з урахуванням того, що перенесені фото будуть дещо розмитими. Акрил у 2,5 рази легше скла, тому за допомогою даної технології можна створювати як маленькі вироби, так і великоформатні. Суттєва перевага останніх — легкий монтаж на стіну за допомогою металевих кріплень або клейких стрічок.

Зацікавилися? Наші менеджери радо допоможуть підібрати акрил і розкажуть детальніше про особливості роботи з ним. Пишіть у чат або телефонуйте.

Товари зі статті
Прозорий ORABOND 4040 D скотч рулонний двосторонній
рулон
-
+
280,89 ₴/м2
Сума: 14 746,73 ₴
Білий 100.47010, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
1 715,21 ₴/м2
Сума: 10 619,72 ₴
Прозорий, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 084,19 ₴/м2
Сума: 6 778,90 ₴