Перфоровані металізовані панелі для вілли на острові в Лагосі

12.05.2023
Креатив Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 564
Перфоровані металізовані панелі для вілли на острові в Лагосі

Студія CmDesign Atelier спроєктувала віллу на острові в Лагосі, де використовувала перфоровані металізовані екрани для фільтрації світла та повітря. Згадуваний острів відомий своїми житловими комплексами та приватними будинками високого класу.

Lantern House – будинок з видом на сад, саме для нього зробили облицювання з перфорованих металізованих панелей, щоб знизити кількість сонячного світла, що потрапляє в будинок, і створити атмосферу затишного приглушеного освітлення всередині. Вдень інтер'єр наповнений природним світлом, а в кімнатах спостерігається малюнок тіні, яку створює екран. Вночі будинок світиться зсередини через візерункові панелі, створюючи ефект ліхтаря. 

Перфорованими панелями облицьовано не лише фасад, а й захищено приватну зону патіо на верхньому рівні вілли.

В проєкті використовували сталеві панелі, але перфоровані екрани та відкоси на вікна також можна зробити з алюмінієвих композитних панелей металізованої серії, ззовні конструкція виглядатиме точно як на фото. Плюс композит дозволяє зробити конструкцію касетами з нішею, в яку ховається підсвітка. Кріплення для перфорованих екранів можна виготовити з алюмінієвих профілів. Вони тонкі, стійкі та розраховані на подібні навантаження. Білу підвісну стелю можна виготовити з композиту серії ECOBOND COLOR WIDE зі схованим кріпленням на систему профілів. 

Товари зі статті
Білий ECOBOND композитна панель, 3 мм
лист
-
+
886,21 ₴/м2
Сума: 6 757,35 ₴
Бронза ECOBOND композитна панель, 3 мм
лист
-
+
886,21 ₴/м2
Сума: 6 425,02 ₴