Полігональний фасад з панелями ECOBOND

08.12.2021
Кейси Акрил (оргскло) Алюмінієві композитні панелі Самоклеючі плівки
Час читання 20 хв
Прочитали: 3005
Полігональний фасад з панелями ECOBOND

Ми неодноразово наголошували, що нестандартне облицювання фасаду — прекрасний спосіб виділити будівлю на тлі щільної та одноманітної міської забудови. Сьогоднішній кейс від рекламної агенції APARO — гарне підтвердження. Використовуючи композит ECOBOND наші партнери створюють складні багатовимірні проекти та об’ємні фігури, які виглядають дуже привабливо.

Про проект

Яскраві фасади, декоровані облицювальними панелями оригінальної форми дають можливість перетворити будівлю на об’єкт, який викликає зацікавлення у перехожих, стає точкою інтересу певного району, пожвавлює зовнішнє середовище. Для рекламної агенції вхідна група також дозволяє продемонструвати потенційним замовникам гарний смак, креативний підхід та інженерні потужності.

Особливості

Тривимірний фасад власного офісу рекламної агенції APARO складається із панелей чотирьох типів чорного та жовтого кольору. Така конструкція потребувала серйозного інженерного прорахунку, який мінімізував ризик того, що панелі не зійдуться під час остаточного монтажу. Для кожного типу панелей розроблялися окремі каркаси, до яких панелі кріпилися стандартним для композиту способом. При цьому жодного кріплення на фасаді не видно.

Також вхідну групу прикрашає об’ємна фігура пантери, також виконана із алюмінієвого композиту ECOBOND. Деталі фігури кріпилися між собою на болти, за рахунок чого конструкція посилилася і стала монолітною.

Вивіска — підсвічені полігональні букви в єдиному стилі з фасадними панелями — виготовлена із акрилу POLYCRYL. Вхідні двері оформлені жовтою плівкою ORACAL 6510 — найяскравіше рішення із усіх можливих.

АКП ECOBOND

АКП ECOBOND — сучасний високотехнологічний матеріал, що успішно застосовується в архітектурі, дизайні та рекламній галузі. Він складається із двох шарів алюмінію та полімерної серцевини найвищого ґатунку. Панелі дуже добре піддаються різноманітним варіантам обробки — ріжуться, фрезеруються, вальцюються, можуть витримати біля 20 циклів згинання/розгинання. На складі AVERS завжди є великий асортимент АКП різних відтінків та фактур.

Акрил POLYCRYL

Акрил POLYCRYL забезпечує прекрасне співвідношення ціни та якості. Привабливий термопласт добре піддається обробці, є міцним та довговічним. Підходить для тривалого зовнішнього застосування попри складні погодні умови.

Oracal 6510

Oracal 6510 — флуоресцентна серія, яка забезпечує ефект світіння у будь-який час доби. Насичені та яскраві кольори особливо помітні в умовах поганої видимості. Плівка дозволяє привернути максимум уваги до рекламних написів, щитів та реклами на транспорті.

Результат

В Україні практично немає компаній, які займаються виготовленням подібних фасадів. На його створення компанію APARO надихнули найкращі взірці сучасної зарубіжної архітектури. Конструкція одразу впадає в око та викликає бажання відтворити щось подібне. Багато клієнтів звернулося до рекламної агенції виключно після того, як побачили фасад. Є вже реалізовані аналогічні проекти та є проекти у стадії реалізації.

 Фігура пантери також стимулювала попит на виготовлення подібних фігур, що використовуються для зовнішніх фотозон та декорування вхідних груп.

Коментар

Роман Барник, РА APARO:

«Такий фасад може створити далеко не кожний виробник. Потрібно дуже ретельно підготовити схему розкрою матеріалу. Інші матеріали навряд чи можна застосувати так, щоб не було видно кріплень. Сам ECOBOND значно випереджає конкурентів: він краще фрезерується, має кращу серцевину, не втрачає властивості під впливом спекотної погоди. Для фігур АКП також оптимальний варіант — ПВХ не придатний для тривалого зовнішнього застосування, а метал дорожчий, важчий, складніший у виробництві»

Про рекламну агенцію APARO

Компанія APARO (Виноградів, Закарпатська обл.) вже два роки займається виготовленням нестандартних фасадів та полігональних фігур. Команда професійних дизайнерів та інженерів пропонує українським споживачам реалізацію найскладніших архітектурних ідей, а також брендування інтер’єру, екстер’єру, транспорту.

https://www.facebook.com/aparo.com.ua/about/

https://www.instagram.com/aparo.com.ua/

Про компанію AVERS

Компанія AVERS — український лідер в галузі матеріалів для архітектури, дизайну, реклами. Пропонуємо найкращі рішення для будь-якого проекту. Подробиці дізнавайтесь у наших менеджерів — телефоном, у чаті або завітайте до офісу.

Товари зі статті
Sale
Жовтий Oracal 6510 29, флуоресцентна самоклеюча плівка
рулон
-
+
550,34 ₴/м2
517,32 ₴/м2
Сума: 25 866,00 ₴
Чорний 101.48000, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 339,34 ₴/м2
Сума: 8 374,22 ₴