Проєкт штаб-квартири турецької нафтової корпорації (TPAO)

11.01.2023
Креатив Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 805
Проєкт штаб-квартири турецької нафтової корпорації (TPAO)

Проєкт штаб-квартири турецької нафтової корпорації (TPAO) на березі Чорного моря у місті Зонгулдаку. Будівництво вже розпочато. Чим цей проєкт цікавий?

Будова розташована на берегах річки Філіос, це західна сторона чорноморського узбережжя. Розташована в гирлі річки штаб-квартира нафтової компанії з'єднає в собі робочі місця для співробітників, і пункт безпосереднього спостереження за районом. За задумом архітекторів, будова символізує поріг, де проходить кордон між сушею і морем, між історією та технологіями, що зливаються тут воєдино. Архітектори прагнуть перетворити теперішню стіну хвилелому на «новий простір шириною 110 метрів та глибиною тридцять метрів».

На фото видно, що проєкт має хвилеподібну форму – дах, зовнішні стінові панелі, а також внутрішнє оформлення виходить зі звивистих, плавних ліній. З розташування об'єкта зрозуміло, що будівля піддаватиметься посиленому впливу вітрів, підвищеної вологості та солей, а це накладає певні обмеження у виборі матеріалів будівництва та оздоблення.

Геометричні фігури легко сформувати за допомогою відповідного розкрою касет з алюмінієвого композиту та згинання за схемою дизайну. З точки зору навантажень важливо пам’ятати що для довгострокової зовнішньої експлуатації необхідно використовувати АКП з поверхнею ПВДФ, що стійка до вигорання. Проте, оздоблювальні елементи нижньої частини горизонтальних площин фасаду, відкоси або вертикальні деталі, які знаходяться в тіні та не піддаються сонячному опроміненню, цілком можливо виконати з рекламної версії ECOBOND з ПЕТ покриттям. 

Що стосується елементів оздоблення інтер’єру – панелі з АКП мають майже необмежений термін експлуатації. 

Читайте, як наші клієнти використовують композит ECOBOND для суцільного облицювання проєктів, і до речі – тут теж багато води. Переходьте за посиланням – Оздоблення інтерʼєру фітнес-комплексу UNI FORCE

Товари зі статті
Білий ECOBOND композитна панель, 3 мм
лист
-
+
1 045,00 ₴/м2
Сума: 7 968,13 ₴