Прозорі скульптури

17.02.2021
Застосування матеріалів Кейси Акрил (оргскло)
Прочитали: 2215
Прозорі скульптури

У Нью-Йоркській Pace Gallery відкрилася персональна виставка американської скульпторки Тари Донован «Посередники», що об'єднує роботи, створені протягом 2019 і 2020 років. Засновані на суворих дослідних методах виставкові малюнки, предмети на стінах і скульптури перетворюють звичайні матеріали на цілісність, яка розширює наші межі сприйняття.

«Посередники» формулюють глибоке дослідження художником здатності мистецтва опосередковувати зв'язок глядачів один із одним та їх оточенням. Основна концепція виставки підкреслює структурну і матеріальну відкритість робіт Донован: потрібно дивитися не стільки на них, скільки крізь них. Здатність її мистецтва фільтрувати і змінювати зір найбільш яскраво проявляється в окремо розташованих великомасштабних скульптурах, зроблених із прозорих матеріалів, що заломлюють світло і спотворюють навколишній простір.

Наприклад, Stacked Grid ( «Складена сітка») ледве вміщується в стінах бічної кімнати. Робота розміром майже 3х4 м складається з прозорих пластикових решіток, які нагадують роздільники скриньок. Об’єм здається невагомим і значним, небезпечним і крихким.

Завдяки грі зі світлом напівпрозорі будівельні блоки перетворюють модерністську сітку на скороминущу, майже піксельну сутність, яка часом здається лабіринтовою.

Хочете створити свій власний скульптурний шедевр? Обирайте акрил. Цей матеріал ідеально підходить для будь-яких художніх робіт: він дуже гарно виглядає, добре формується, легко обробляється. При цьому акрил є дуже міцним і мало важить, не боїться вологи і несприятливих чинників навколишнього середовища.