ПВХ Vekaplan, кольоровий та прозорий акрил в світлових вивісках

27.07.2023
Кейси Листові пластики
Прочитали: 367
ПВХ Vekaplan, кольоровий та прозорий акрил в світлових вивісках

Спінений листовий ПВХ Vekaplan в роботах нашого постійного клієнта, компанії «Вік Реклами». А також кольоровий та прозорий акрил, світлові плівки та композитні панелі ECOBOND. Наразі компанія працює в місті Кропивницький. 

Компанія здійснює повний цикл виробництва – від розробки дизайну вивіски до її виготовлення та монтажу. Також можна замовити вивіску або оздоблення свого об'єкта за власним макетом. На фото – кілька робіт компанії, нижче детальний опис:  

Вивіска для магазину книжкової мережі Книголенд, для виготовлення було використано червоний акрил ALTUGLAS 3 мм серії ALTUGLAS CN COLOR

Світлова вивіска для магазину PINKO на фризі алюмінієвого композиту ECOBOND. Також для брендового бутика було виготовлено неоновий логотип PINKO – двох птахів, на основі з прозорого акрилу

Світлові вивіски для магазинів Marks & Spencer, Scotch & Soda, United Colors of Benetton – молочний акрил як основа світлової вивіски, ПВХ Vekaplan для боковин.

За відгуком засновника компанії – Vekaplan значно кращий у роботі в порівнянні з аналогами, він швидше нагрівається, добре формується, тримає форму та площинність, його не «крутить» під час термоформування. 

Компанія «Вік Реклами» була заснована в Харкові та після початку повномасштабного вторгнення виробництво зі всіма потужностями було релоковано до Кропивницького. Сьогодні там можна замовити виготовлення світлової або неонової вивіски, інтерʼєрні логотипи, облаштування фасаду та світлові стенди, а також широкоформатний друк. 

Дніпровська філія компанії AVERS щотижня доставляє рекламні матеріали до Кропивницького.