Розкішний дизайн

14.01.2021
Кейси Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 2244
Розкішний дизайн

Побудувати автомийку є доволі складним завданням. Необхідно продумати планування, підвід комунікацій, взяти до уваги розташування та цільову аудиторію. Не менш важливо створити яскравий дизайн, який буде приваблювати відвідувачів здалеку. Рекламна агенція ENERGY (Ужгород) цілком впоралася із завданням, використовуючи розкішний оздоблювальний матеріал – алюмінієві композитні панелі ECOBOND BRUSHED.

Про проект

Приватний замовник звернувся до рекламної агенції ENERGY із завданням реалізувати проект оздоблення для нової автомийки, що будується в Ужгороді. Проект мав відповідати усім нормам безпеки, мати сучасний вигляд та бути помітним здалеку. В основі дизайну мали бути відтінки міді.

Особливості

До матеріалів, що обираються для фасадних проектів, висуваються суворі вимоги. Вони повинні не тільки естетично виглядати, а й витримувати різноманітні погодні умови, сприяти теплозбереженню, знижувати рівень шуму. Алюмінієвий композит цілком відповідає заявленим вимогам, а зовнішній вигляд панелей серії ECOBOND BRUSHED по-справжньому вражає. Ідеальним вибором для цього проекту стали панелі з поверхнею, що імітує шліфовану мідь.

ECOBOND BRUSHED

Алюмінієвий композит – це високотехнологічний матеріал, що поєднує переваги алюмінію та сучасних полімерів. Він є дуже стійким, надійним та мало важить, тому не обтяжує загальну конструкцію.

Серія ECOBOND BRUSHED має гарну поверхню з легким металевим блиском, вона вельми приємно відбиває та розсіює світло, виглядає дуже сучасно і стильно.

АКП добре піддається обробці та формуванню, що дозволяє виготовляти вироби найскладніших форм. Це прекрасне рішення для внутрішнього та зовнішнього оздоблення, створення цікавих рекламних конструкцій та виставкових стендів.

Результат

Оформлення панелями ECOBOND BRUSHED цілком відповідає дизайнерським очікуванням. Було достатньо складно розкроїти матеріал, щоб оздобити полігональний фасад та витримати напрямок фактури, але завдяки великому досвіду співробітників рекламної агенції ENERGY, проект реалізований дуже гарно й водночас додержані усі технологічні вимоги.

Коментар

Іван Кривка, Рекламна агенція ENERGY:

«В даному випадку за кольором та технічними вимогами підходили виключно АКП ECOBOND BRUSHED. Ми давно працюємо з цим матеріалом, тому можемо бути впевненими у його якості. Мідне оздоблення виглядає напрочуд чудово, і наш замовник задоволений».

Рекламна агенція ENERGY

Рекламна агенція «ENERGY» працює на українському ринку з 2008 року. Компанія спеціалізується на виготовленні різноманітної внутрішньої та зовнішньої реклами, оздобленні фасадів та вхідних груп.

Також в рекламній агенції можна замовити поліграфічні послуги та послуги гравіювання.

https://www.facebook.com/pg/energy.ra.ua

Компанія AVERS

Компанія AVERS є ексклюзивним представником бренду ECOBOND в Україні. Крім того, в асортименті присутній широкий вибір пластиків, плівок та допоміжних матеріалів для будівництва, реклами і дизайну. Звертайтеся у чат або за телефонами, щоб ознайомитися з різноманітними пропозиціями:

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 244 5033

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 766 5590