Інноваційна альтернатива теплицям

13.01.2021
Застосування матеріалів Кейси Листові пластики
Прочитали: 2146
Інноваційна альтернатива теплицям

Міська консалтингова компанія NOS із Мексики створила новий спосіб пророщування і вирощування сільськогосподарських культур прямо на полі. Прозора, дихаюча, портативна система AGRODOME усуває необхідність пересаджувати паростки з теплиці у кінцевий пункт призначення.

AGRODOME виготовляється з прозорого ПЕТ. Це купольна конструкція, шириною і довжиною 1 м. Початкова висота — 80 см, однак її можна регулювати, в залежності від стадії росту рослин, піднімаючи або вдавлюючи глибше у ґрунт.

Верхня частина купола вентилюється, щоб забезпечити кисневий обмін для контролю вологості і температури. Центральна частина також працює як воронка, дозволяючи воді текти прямо з купола під землю, гарантуючи краще поглинання та розподіл води.

Модулі придатні для вторинної переробки. Серед інших переваг — доступна вартість, можливість штабелювати для зручного зберігання і транспортування. Модульність конструкції також дозволяє переміщати і обертати куполи по полю в залежності від циклів вирощування і збору врожаю.

Чудовим рішенням для виготовлення подібних виробів стануть листи ПЕТ OCTOPLAN, товщиною 1-1,5 мм. Матеріал дуже легко обробляється механічно і піддається термоформуванню, може використовуватися зовні приміщень до 2 років, відрізняється прекрасною ударостійкістю. Ще один важливий аргумент для застосування у сільському господарстві, як і в інших галузях, — прекрасна хімічна стійкість.