Sik Mul Sung – ресторан у марсіанському стилі посеред Сеула

18.11.2022
Креатив Акрил (оргскло) Алюмінієві композитні панелі
Час читання 3 хв
Прочитали: 1010
Sik Mul Sung – ресторан у марсіанському стилі посеред Сеула

У центрі Сеула з'явилося кафе здорового харчування, де овочі та зелень вирощують прямо на місці у камерах за склом, а готові страви видаються гостям закладу на конвеєрній стрічці. Автори проєкту – південнокорейська студія Unseenbird.

Основний матеріал внутрішнього та зовнішнього облицювання – нержавіюча сталь. За словами авторів, кафе ніби обернене в метал. Це контрастує з декоративним червоним камінням і підлогою з гальки, а в цілому інтер'єр є відсиланням до проєкту вертикальної ферми на Марсі. Для довідки: у 2017 році NASA замовила розробку проєкта космічного фермерства, оскільки саме рослини служитимуть для людей на Марсі джерелом їжі, вологи та кисню.

Але повернемося на Землю, до центру Сеула. Металеве облицювання поверхонь – гарне рішення і з погляду простоти, і з погляду зносостійкості. Щоб спростити роботи з подібним проєктом, ми рекомендуємо замінити облицювання всіх вертикальних поверхонь зі сталі на композитні панелі. Це значно спростить монтаж та вартість. Єдине, що не рекомендуємо, використовувати композитні панелі для горизонтальних поверхонь з великим навантаженням.

Продовження космічної теми в ресторані Sik Mul Sung – це зелені футуристичні поверхні з акрилу на тлі фактурних потинькованих стін.

Для виготовлення лайтбоксу над конвеєрною стрічкою ідеально підійде варіант УФ-друку на молочному акрилі. З екструдованого акрилу з тильним підсвічуванням можна виготовити дуже тонкий та елегантний лайтбокс.

Також у центрі уваги знаходиться яскраво освітлена кімната для вирощування овочів та зелені зі скляним фасадом, де все росте у системі вертикального землеробства, розробленої N.Thing (Інновації у сільськогосподарських послугах), така система може функціонувати без сонячного світла чи ґрунту.

Коли клієнти розміщують замовлення, овочі збирають і використовують як інгредієнти для салатів та смузі. Їжа доставляється гостям конвеєрною стрічкою, яка проходить вздовж вигнутої стійки. Сама їжа подається на круглих тарілках, які обертаються, нагадуючи планету на орбіті.

Фото зроблені Йонджун Чой

Товари зі статті
Молочний, 4 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 634,38 ₴/м2
Сума: 10 218,96 ₴
Прозорий, 5 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 935,34 ₴/м2
Сума: 12 100,71 ₴