Складчастий фасад для пивоварні в Лондоні

07.06.2023
Креатив Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 473
Складчастий фасад для пивоварні в Лондоні

Цей складчастий фасад із оцинкованої сталі та скла інтегрований у залізничні арки – так архітектурна студія Gundry+Ducker вбудувала лондонську пивну у старовинну конструкцію.

Розташована на півночі Лондона, пивоварня була спроєктована для компанії Camden Town Brewery усередині залізничних арок у брукованих стайнях. Фасад, виконаний з оцинкованої сталі та скла, покликаний відображати промисловий характер об'єкта.

Тут хочемо зробити акцент на тому, що альтернативою для облицювання фасаду можуть служити композитні панелі з металізованим покриттям, працювати з ними значно легше, ніж зі сталевими листами, зокрема через вагу і більш фундаментальні кріпильні конструкції.

А стилізацію під залізничні арки можна зробити за допомогою алюмінієвого профілю, що традиційно використовують для кріплення АКП.

Всередині пивоварні Camden Town Brewery у відреставрованих арках знаходиться таверна (місце зустрічі туристів) та магазин. Ззаду вони з'єднані коридором, через який можна потрапити у льох, кухню та інші підсобні приміщення. 

Бар, що простягся по всій довжині залізничної арки, виступає як акцент у таверні. Стіна за ним облицьована панелями з білої склоподібної емалі, а пивні крани розташовані під контрастним логотипом Camden Town Brewery. Ми ж радимо використовувати для інтер'єрної обробки ті ж композитні панелі ECOBOND рекламної серії. Серед українських мереж розливного пива такий підхід є дуже популярним.