Модель художнього музею зі спіненого ПВХ

07.06.2023
Листові пластики
Прочитали: 464
Модель художнього музею зі спіненого ПВХ

Девід Аджайє проєктує найбільший культурний центр Індії Художнього музею Кіран Надар. Художній музей Кіран Надар оприлюднив плани монументальної нової будівлі, спроєктованої гансько-британським архітектором. Будівля була представлена на Венеціанській архітектурній бієнале наприкінці травня цього року. 

Музей, який має стати найбільшим центром мистецтва та культури Індії, будується на території площею 100 000 квадратних метрів у Делі.

Але звернімося до самої моделі музею, яка сама по собі може претендувати на окремий приз виставки. Для такої тонкої роботи з дрібною деталізацією ідеально підходить спінений ПВХ. Ми рекомендуємо ПВХ VEKAPLAN, матеріал характеризується рівною матовою поверхнею та однорідністю кольору, свердлиться, фрезерується та ріжеться навіть ручними інструментами, піддається термозгинанню та формуванню. 

Розширений музей KNMA поєднає образотворче мистецтво, музику, танці та театр під одним дахом. ​​Загалом – це група будівель, що оточують внутрішні подвір'я, для архітектора це відповідь на неймовірну спадщину Індії з погляду клімату та багатства культури. Фасад прикрашений трикутниками, що повторюються, що відсилають до символіки форми в індуїстській і мусульманській культурах. 

Венеціанська архітектурна бієнале відбувається з 20 травня по 26 листопада 2023 року.