Сонячний дизайн

10.06.2021
Креатив Алюмінієві композитні панелі Листові пластики Самоклеючі плівки
Прочитали: 2203
Сонячний дизайн

Дизайнерська компанія Studio Animal розробила яскравий дизайн для магазину спортивних товарів бренду Munich Sports. Гра геометричних форм і кольору забезпечує незабутні враження для покупців.

Площа магазину, розташованого в іспанському місті Малага (Іспанія), — 78 м2. В основі колірної схеми — тільки один колір — жовтий. На бічних стінках є нахил і сходинки, що робить їх ідеальною вітриною для демонстрації взуття та сумок, а також місцем для зберігання додаткового інвентарю.

Сонячний жовтий відтінок RAL 1006, обраний для всіх поверхонь, вабить перехожих зайти всередину, робить атмосферу яскравою та веселою. Дзеркальна стеля і меблі з дзеркальними елементами, візуально збільшують простір і відбивають яскраві фарби.

Подібні кольорові сходинки-полки можна зробити трьома способами:

  1. Із кольорового АКП — сформувати з панелей касети, відповідно до дизайну. Рекомендація AVERS для яскравого дизайну і надійного виробу — АКП ECOBOND COLOR. Приваблива глянцева поверхня і великий вибір кольорів дозволяють оздоблювати будь-які поверхні і створювати найрізноманітніші елементи декору. Матеріал є дуже легким, зручним у обробці і довговічним.
  2. Із кольорового спіненого ПВХ — склеїти короби полиць. Легкий спінений листовий ПВХ KOMATEX стане ідеальним рішенням для яскравих вітрин.
  3. Чи з будь-якого листового матеріалу (спіненого ПВХ, МДФ, ДСП тощо) — обклеїти поверхню полиць кольоровою плотерною плівкою. Потрібний відтінок і фактуру завжди можна знайти у широкому асортименті плівок ORACAL.

Для виконання дзеркальних елементів меблів і стелі прекрасним рішенням в подібному проекті буде АКП ECOBOND MIRROR. Такі панелі прекрасно відбивають світло, візуально збільшують приміщення, додають шарм будь-якому інтер'єру.