Стрічки для полікарбонату

15.07.2020
Корисна інформація Інструменти, клей, скотчі
Прочитали: 2119
Стрічки для полікарбонату

Полікарбонат є термопластичним полімером, часто зустрічається у вигляді монолітних і стільникових листів. Ці багатостінні листи відрізняються високою міцністю і легкою вагою. Крім того, монолітний полікарбонат має високий коефіцієнт пропускання світла, що робить його ідеальною альтернативою звичайним виробам зі скла. Стільниковий полікарбонат є простим у використанні, довговічним і універсальним, застосовується в найрізноманітніших галузях. Ще одна перевага — надзвичайно легка інсталяція панелей, широкий асортимент зручних інструментів для зручного монтажу і поліпшення експлуатаційних властивостей готової конструкції.

Для чого потрібні герметизувальні стрічки

Краї листів стільникових панелей не можна залишати відкритими. Вони повинні бути надійно захищені від попадання пилу, комах або надмірної вологи. При цьому важлива і якісна вентиляція, оскільки надлишок вологи може призвести до появи цвілі і зниження прозорості матеріалу, втрати естетичності.

Особливості спеціальних стрічок

Стрічки для герметизації полікарбонатних листів виготовляються зі спеціального матеріалу. Вони розробляються з урахуванням високого лінійного теплового розширення, властивого для полікарбоната.

Клейовий шар забезпечує надійну адгезію до торців, незалежно від складних атмосферних умов. Стрічка не деформується під впливом часу, високих і низьких температур, підвищеної вологості.

Різновиди стрічок для полікарбонату

При вертикальному монтажі для верхніх торців і нижніх торців застосовуються різні типи стрічок. Основна відмінність стрічки для низу — паропроникність, що перешкоджає скупченню конденсату.

Варто врахувати, що паропроникну стрічку не рекомендується використовувати в приміщеннях із підвищеним рівнем пилу, наприклад, на підприємствах із обробки металу або дерева, а також там, де присутня велика кількість диму або вихлопних газів.

На ринку пропонуються стрічки різної ширини, що дозволяє використовувати їх із листами полікарбонату будь-якої товщини.

Переваги спеціальних стрічок

Використання стрічок для герметизації пропонує ряд переваг:

  • підвищення загальної надійності конструкції з полікарбонату;
  • збільшення терміну служби панелей;
  • просте і швидке встановлення, без необхідності в аксесуарах;
  • прекрасна адгезія до полікарбонату

Таким чином, спеціальні стрічки — це ідеальне рішення для герметизації торців на полікарбонатних листах. Вони створюють водо- і пилонепроникний, вологостійкий бар'єр. Вони мають виняткову адгезію до полікарбонату і встановлюється швидко і легко.

Компанія AVERS — український лідер у галузі матеріалів для реклами, будівництва та дизайну. В асортименті представлений широкий вибір різноманітних рішень, включаючи спеціальні інструменти для поліпшення експлуатаційних властивостей різних конструкцій, спрощення монтажу. Звертайтеся у чат або за телефонами за технологічною консультацією та допомогою у виборі.