Світлодіодний акрил для яскравих літер

11.03.2020
Кейси Акрил (оргскло)
Прочитали: 2073
Світлодіодний акрил для яскравих літер

Об'ємні літери з підсвічуванням — один із найкращих варіантів вивіски. Їх добре видно у будь-який час доби, вони завжди привертають увагу як за рахунок обсягу, так і за рахунок яскравості. Особливо помітними стають такі вироби при використанні LED-серії акрилу Altuglas, спеціально розробленої для оптимальної взаємодії із сучасним світлодіодним підсвічуванням. Київська компанія «Мегаполіс» переконалася в цьому навіч — створюючи вивіску для «Сітіконсалт Девелопмент».

Про проект

«Сітіконсалт Девелопмент» — займається продажем нерухомості в Києві та Київській області. Компанія пропонує якісне житло в різноманітному ціновому діапазоні. Один із офісів відділу продажів знаходиться у нещодавно зведеному комплексі «Krona Park» (Бровари). Саме для цього офісу постала потреба нової вивіски.

Особливості

«Krona Park» — житловий комплекс бізнес-класу, який будується в сучасному стилі з використанням інноваційних технологій. Вивіска відділу продажів повинна гармоніювати із загальною архітектурою, привертати увагу потенційних покупців, відбивати імідж бренду. Підсвічені букви — оптимальний варіант, який відповідає всім вимогам.

У своїх проектах «Мегаполіс» давно використовує саме світлодіодне підсвічування. Воно є яскравішим і економічнішим, споживає менше енергії і не потребує частої заміни джерел освітлення. В даному випадку розмір вивіски (950*1265 мм) не дозволив використовувати окремі світлодіоди, тому виріб підсвічено за допомогою світлодіодної стрічки.

Під час вибору матеріалу для виготовлення лицьової частини літер компанія віддала перевагу відносній новинці на українському ринку — LED-серії акрилу Altuglas. Цей акрил відрізняється кращим світлорозсіюванням світлодіодного підсвічування, ніж звичайний молочний акрил.

Бічні і тильні частини букв виготовлені з німецького ПВХ KomaBrite і обклеєні спеціальною плівкою blockout Orafol з чорною клейовою основою.

LED-акрил Altuglas

Компанія Altuglas — частина міжнародного хімічного холдингу Arkema і один із найбільших виробників акрилу в Європі. Продукція відрізняється чудовою якістю. Акрил Altuglas — прекрасний матеріал, придатний для виготовлення найрізноманітніших рекламних і дизайнерських об'єктів. Він є дуже міцним, довговічним, легко обробляється і формується, не втрачає привабливості через вплив часу і негативних атмосферних чинників.

У LED-серії представлений молочний акрил, а також кілька варіантів кольорового. Їх оптичні властивості адаптовані до підсвічування світлодіодами. Виробник додав в масу матеріалу спеціальні речовини, які зводять до мінімуму локальні засвічування (яскраві точки) світлодіодних елементів.

Результат

Завдяки оптимально підібраним матеріалам, вивіска вийшла дуже яскравою. Для подальших вивісок «Мегаполіс» планує використовувати саме LED-серію акрилу.

Коментар

Скалич Денис Сергійович, директор «Мегаполіс»:

«Торік ми робили подібні вивіски для цього замовника зі звичайного акрилу. Навіть вдень видно, наскільки яскравіше нова підсвічена вивіска. Крім прекрасних властивостей нового акрилу, зазначу і гарну якість і щільність ПВХ KomaBrite, який не просвічується при впливі світлодіодів, на відміну від дешевих пластиків».

ТОВ «Мегаполіс»

Компанія «Мегаполіс» займається виготовленням усіх видів внутрішньої і зовнішньої реклами, брендуванням транспорту. Великий досвід і професійний штат дозволяють пропонувати клієнтам величезний перелік якісних послуг, включаючи розробку дизайну, створення та монтаж різноманітних конструкцій, їх ремонт та обслуговування.

https://megapolic.com.ua/

AVERS — найбільший постачальник матеріалів для реклами і дизайну. У портфоліо представлений прекрасний асортимент рішень від провідних світових брендів. Менеджери завжди допоможуть зробити оптимальний вибір і дадуть рекомендації щодо коректної обробки матеріалів. Звертайтеся у чат або за телефонами:

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 244 5033

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 766 55 90

Товари зі статті
Молочний LED 100.27100, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
1 754,64 ₴/м2
Сума: 10 863,85 ₴