Світлова ялинка у Лондоні

29.12.2021
Креатив Алюмінієві композитні панелі Самоклеючі плівки
Час читання 5 хв
Прочитали: 1708
Світлова ялинка у Лондоні

This is Loop — британська креативна студія, що спеціалізується на світлових інсталяціях, встановила барвисту ялинку до святкового сезону у лондонському торговому центрі Coal Drops Yard. Іммерсивна світлова інсталяція отримала назву Prism.

Ялинка заввишки 8,5 м покрита дзеркалами та залита смугами різнокольорових вогнів для створення святкової атмосфери. Тунель, що проходить через центр інсталяції для відвідувачів, є калейдоскопічним простором, наповненим відбиттями світла і кольору.

Каркас квадратної піраміди був повторно використаний із інсталяції минулих років: він спочатку проектувався так, щоби щороку змінювати своє призначення для нового художнього прийому.

На складі AVERS є всі необхідні матеріали, щоб створити таку красу. Каркас ялинки оптимально виготовити з алюмінієвого композиту ECOBOND. Із цими панелями зручно працювати, а готові вироби будь-якого розміру можна без проблем монтувати у громадському місці: вони легкі та не б'ються. Матеріал прекрасно витримує зовнішню експлуатацію взимку, включаючи холод, вологу, перепади температури та сніг.

За допомогою самоклейних плівок Orajet 3640 можна нанести високоякісне зображення на зовнішні стіни інсталяції.

Для внутрішнього оздоблення рекомендуємо будь-який із наших матеріалів із дзеркальною поверхнею:

До речі, на деякі із дзеркальних матеріалів діє акція. Заходьте до нашого Інтернет-магазину або дізнавайтеся подробиці у своїх менеджерів.

Товари зі статті