Торгово-офісна будівля в Лондоні, обшита полікарбонатними та металізованими панелями

09.11.2023
Креатив Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 28
Торгово-офісна будівля в Лондоні, обшита полікарбонатними та металізованими панелями

Будівля розташована на місці старої автостоянки, і після реконструкції містить понад 500 робочих місць. Магазинчики, бари та ресторани, що містилися тут до реконструкції, також були відремонтовані. Основа будівлі – це металевий каркас, яких було обшито стіновими сотовими полікарбонатними панелями. Полікарбонатні панелі, які покривають більшу частину прибудови, були вибрані для того, щоб зберегти форму оригінальної цегляної тераси з великими отворами, що дають доступ до площі кожного поверху. Автори додають, що задум полягає ще в тому, що оригінальна вікторіанська цегляна тераса читатиметься майже як привид за легкою пеленою напівпрозорої стіни. 

Палітра сірого та білого була використана для робочих приміщень з наміром дати орендарям порожнє полотно, яке їхні мешканці можуть налаштувати під свій стиль та потреби. 

Перший поверх будівлі декоровано гофрованими сталевими панелями, альтернативою яким можуть бути алюмінієво-композитні панелі з металізованою поверхнею. Гофрована панель робиться з листа композиту за допомогою фрезерування та подальшого складання фрагментів листа під певним кутом.