Тримачі для цінників із ПЕТ

07.03.2020
Корисна інформація Листові пластики
Прочитали: 1399
Тримачі для цінників із ПЕТ

Більшість рішень про покупку приймається тільки в магазині. Якісні POS-матеріали — гарантія того, що продукт буде помічений у торговій точці. Різноманітні стікери, підставки, дисплеї — все це забезпечує додаткову видимість бренду в магазині. Важливу роль у боротьбі за покупця грають і ефектні тримачі для цінників.

Про що йдеться

Підставки для цінників — невід'ємна складова практично будь-якої полки в роздрібних або оптових магазинах. Вони дають можливість наочно відображати інформацію про продукт і ціни. Чим більш помітно і яскраво виглядає поличковий цінник, тим легше знайти і купити відвідувачеві те, що йому потрібно.

Ще одна важлива функція таких тримачів — допомога в збільшенні продажів і наголос на спеціальних акціях і цінах безпосередньо поруч із товаром. Крім того, вони дають можливість і звернути увагу аудиторії на новинки.

Вимоги до тримачів для цінників

Обираючи відповідні підставки, варто звернути увагу на кілька важливих чинників:

  • максимальна стійкість конструкції;
  • простота в обігу;
  • легке очищення, що дозволяє заощадити час;
  • приваблива презентація ціни і самого товару, оригінальна форма, що дає можливість виділити товар серед інших;
  • низька ціна;
  • якісні матеріали, «сумісні» з продуктами харчування, а також стійкі до різної побутової хімії.

Тримачі для цінників із ПЕТ — чудовий вибір

ПЕТ-пластик (скорочення від поліетилентерефталату) визнаний у всьому світі як безпечний, нетоксичний, міцний, гнучкий матеріал.

ПЕТ є найбільш поширеним прозорим пакувальним матеріалом і використовується в повсякденній продукції, завдяки ряду переваг. Матеріал не вступає в реакцію з їжею і напоями. Він є стійким до впливу мікроорганізмів, легким, зручним у транспортуванні.

Крім того, ПЕТ є дуже міцним і довговічним продуктом і може протистояти ультрафіолетовим променям і іншим атмосферним явищам. Матеріал не б'ється і не ламається, тому є безпечним для застосування в людних місцях.

ПЕТ повністю придатний для вторинної переробки і є одним із найбільш перероблюваних пластиків у світі. У Європі рівень переробки ПЕТ становить 52%, а в США — 31%.

Висока прозорість ПЕТ у комплексі з поверхневим глянцем забезпечує прекрасну видимість для цінників і робить їх зовнішній вигляд вельми привабливим. А низька вага дає можливість встановлювати пластикові тримачі для цінників навіть на найбільш навантажені полиці без додаткових ризиків.

Із огляду на ці властивості, ПЕТ є економічно ефективним і стійким вибором для різноманітних POS-матеріалів, включаючи тримачі для цінників.

Компанія AVERS пропонує прекрасний вибір пластиків для різноманітних рекламних і дизайнерських завдань від провідних світових виробників, а також послуги з їх обробки на професійному обладнанні і здійснює доставку продукції по всій Україні. Звертайтеся у чат або за телефонами, щоб отримати компетентну консультацію від професійних менеджерів.

Товари зі статті
Прозорий OCTOPLAN ПЕТ-Г  листовий, 0,5 мм
лист
-
+
219,37 ₴/м2
Сума: 562,14 ₴
Прозорий OCTOPLAN ПЕТ-Г  листовий, 1 мм
лист
-
+
413,92 ₴/м2
Сума: 1 060,67 ₴
Hit
Прозорий OCTOPLAN ПЕТ листовий, 0,5 мм
лист
-
+
178,69 ₴/м2
Сума: 457,89 ₴
Прозорий OCTOPLAN ПЕТ листовий, 0,7 мм
лист
-
+
278,80 ₴/м2
Сума: 714,43 ₴
Hit
Прозорий OCTOPLAN ПЕТ листовий, 1,5 мм
лист
-
+
481,83 ₴/м2
Сума: 1 234,69 ₴
Прозорий OCTOPLAN ПЕТ листовий, 1 мм
лист
-
+
388,49 ₴/м2
Сума: 995,51 ₴
Hit
Прозорий OCTOPLAN ПЭТ рулонний, 110 мікрон
рулон
-
+
86,98 ₴/м2
Сума: 2 384,99 ₴