Вітражі в офісних будівлях

28.06.2021
Застосування матеріалів Самоклеючі плівки
Прочитали: 2297
Вітражі в офісних будівлях

Прозорі кольорові самоклейні плівки — простий і доступний спосіб тонувати вікна і перегородки, виконати ефектний вітраж на склі, оновити дизайн комерційних приміщень без істотних фінансових витрат. При виборі матеріалу варто віддавати перевагу надійним виробникам — тільки так можна забезпечити прогнозований результат, безпроблемний монтаж і видалення плівки. Ідеальне рішення — ORACAL 8300 від світового лідера в галузі самоклейних плівок компанії ORAFOL.

Декор для скла: додаткові бонуси

Кольорові плівки дозволяють урізноманітнити фасад великих офісних будівель, оформити вікна у фірмових кольорах бренду, служать оригінальною альтернативою шторам і жалюзі. Крім того, вітражні самоклейні плівки забезпечують такі переваги:

  • Конфіденційність. Зменшуючи прозорість вікон, плівки зменшують видимість того, що відбувається в приміщенні, при цьому огляд зсередини приміщення не втрачається.
  • Економія енергії. Плівки знижують нагрівання приміщення. У теплу пору року скорочуються витрати на кондиціонування.
  • Зниження відблисків. Тоновані плівки і вітражі на вікнах допомагають запобігти відблискам на моніторах, роблячи перегляд комфортнішим. Також вони захищають від ультрафіолетових променів, допомагаючи зменшити знебарвлення меблів і внутрішнього оздоблення.
  • Легкий монтаж і простий догляд. Найчастіше обклеїти вікно значно простіше, ніж підвішувати жалюзі. Знижуються витрати на послуги клінінгу.

Вибір матеріалу: що врахувати

При виборі самоклейних плівок для тонування скла і виготовлення вітражів необхідно взяти до уваги кілька важливих чинників:

  • Коефіцієнт світлопропускання. Іншими словами, це відсоток прозорості віконної плівки. Чим вищим є цей показник, тим прозорішою є плівка. Наприклад, світлопропускання 49% означає гарний баланс між видимістю і зменшенням відблисків.
  • УФ-стабілізація і стійкість до атмосферних явищ. Важливий чинник, який впливає на довговічність вітража або тонування.
  • Вибір відтінків і наявність їх на складі виробника.
  • Безпроблемний монтаж і демонтаж.

ORACAL 8300: рішення win-win

ORACAL 8300 — це глянцева ПВХ-плівка з постійним клеєм. Напівпрозорі плівки практично не знебарвлюються на сонці. Матеріал має прекрасну атмосферостійкість, що гарантує привабливість протягом тривалого часу, незалежно від умов експлуатації.

Придатність до плотерного різання дає можливість вирізати складні візерунки. В асортименті представлено 32 відтінки, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для будь-якого дизайну. Крім того, їх можна комбінувати для ще більшої дизайнерської свободи. Наклеюючи різні кольори один на одного, можна отримати нові відтінки.

При нанесенні на скло плівка виконує захисну функцію: якщо скло розіб'ється, то не розсиплеться на сотні осколків. Таким чином підвищується безпека, що є особливо актуальним для скляних дверей і великих офісних перегородок.

ORACAL 8300 успішно застосовується для тонування офісних вікон, створення барвистих вітражів, а також нанесення реклами на прозорі поверхні. Плівка наноситься на скло мокрим способом із використанням мильного розчину. Важлива умова якісного нанесення — належне очищення поверхні. У перші дні після наклеювання можуть спостерігатися ледве помітні розводи з боку клейового шару, це пов'язано з тим, що при наклеюванні та вирівнюванні плівки ракелем, клей може розподілитися нерівномірно. Протягом декількох днів розводи зникнуть.

ORACAL 8300 підходить для реалізації цікавих дизайнерських ідей. Хочете ознайомитися зі зразками або отримати технічні рекомендації щодо її застосування? Звертайтеся до менеджерів AVERS у чат або за телефонами.