Дзеркальний інтер'єр

29.06.2021
Застосування матеріалів Алюмінієві композитні панелі
Час читання 5 хв
Прочитали: 2138
Дзеркальний інтер'єр

Шанхайська студія дизайну та архітектури X + Living створила спільний інтер'єр для кінотеатру FAB Cinema та книгарні Zhongshuge, розташованих у Taiyuan IF Center (Сіань, Китай). Дизайнерам вдалося створити цікаву атмосферу, яка сподобається і шанувальникам кіно, і любителям книг.

Крос-брендовий простір дає можливість підвищити цінність розважального закладу. Дизайн активує нову бізнес-модель для кінотеатрів і сприяє відродженню фізичних книгарень.

Стіни з величезною кількістю книжкових полиць формують вестибюль. Дзеркальні підлоги та стелі у поєднанні з гладким лінійним освітленням створюють унікальні візуальні ефекти. Світлоповертальні площини надають інтер'єру сюрреалістичності.

На перший погляд робота дизайнерів із X + Living здається ірреальною, футуристичною та складно реалізується. Насправді ж візуальний ефект досягається завдяки дзеркальній поверхні матеріалів. Зацікавлені в створенні унікального розважального простору? Рекомендація AVERS — дзеркальний композит ECOBOND MIRROR. Дзеркальна поверхня візуально розширить будь-яке приміщення і створить унікальні оптичні ефекти. Матеріал не б'ється, мало важить і добре піддається обробці, що дає можливість створювати облицювальні панелі складних форм.