Яскраве баскетбольне поле

11.02.2021
Застосування матеріалів Кейси Креатив Самоклеючі плівки
Прочитали: 2170
Яскраве баскетбольне поле

Сучасна художниця з Лондона Lakwena привнесла характерні для її творчості яскраві геометричні мотиви і надихаючі текстові роботи у суспільний простір міста Пайн-Блафф (Арканзас, США). Художня інсталяція створена у рамках заходу ARkanvas, мета якого познайомити місцевих жителів із мистецтвом відомих вуличних художників, а також поєднати культуру і природу.

Великомасштабне підлогове зображення «Об'єднання» змінює зовнішній вигляд міських баскетбольних майданчиків і передає потужне послання. Чудові ритмічні візерунки доповнює запалюючий життєстверджуючий меседж: «Зіштовхни мене/я все ще піднімаюсь» і «Дивись, як я розквітаю». Натхненням послужила творчість американської письменниці і мешканки Арканзасу Майї Енджелоу.

Хочете створити яскраву підлогову інсталяцію? Прекрасним вибором стане плівка Orajet 3641 для друку. За її допомогою можна нанести першокласні зображення практично на будь-яку поверхню. Додатково збільшити довговічність і посилити протиковзкі властивості допоможе ламінація з ембосованою поверхнею Oraguard 255.