Закладка для книг із підсвічуванням

11.02.2021
Корисна інформація Застосування матеріалів Акрил (оргскло)
Прочитали: 3947
Закладка для книг із підсвічуванням

Незважаючи на популярність електронних гаджетів, паперові книги не втрачають актуальність. Немає нічого кращого, ніж розслабитися в ліжку або зручному кріслі і почитати цікаву книгу. При цьому гарне освітлення важливий чинник для комфортних відчуттів. Якщо зовнішніх джерел не вистачає, прекрасним виходом стане оригінальний сучасний девайс — акрилова закладка для книг із підсвічуванням.

Актуальність рішення

Крім гарної книги і затишної атмосфери, важливе значення має правильне освітлення. Якісне локальне підсвічування допомагає:

  • Запобігти напруженню і уникнути сухості очей. Читання у темряві призводить до перенапруження очей, що є неприємним і надалі може призвести до проблем із зором. Коли очі втомлюються, людина не може довго концентруватися або читати.
  • Підвищити продуктивність. Читання книг — це прекрасний спосіб розважитися, а також отримати нові знання. Читання в сприятливому середовищі посилить ефективність і швидкість читання, дасть можливість отримати більше інформації.
  • Читати більш тривалий час. Локальне підсвічування, що не заважає оточуючим, дозволить читати навіть тоді, коли інші члени сім'ї сплять або відпочивають.

Оптимальний вибір

Серед безлічі варіантів додаткового освітлення для читання закладка з підсвічуванням стане прекрасним вибором. Цей компактний виріб розміром 175х142х15 мм виготовляється з акрилу, і оснащується торцевим підсвічуванням. Рішення пропонує ряд переваг:

  • Креативний дизайн. Пристрій дуже стильно виглядає, завдяки чому може служити чудовим сувеніром до різних свят. При цьому прозора панель освітлює тільки сторінки книги, світло не впливає на оточуючих, що є особливо актуальним при читанні в ліжку. Якісний акрил ефективно запобігає спотворенню шрифтів і зображень.
  • Просте використання. Елегантні лампи для читання всього лише потрібно помістити на книгу і натиснути кнопку включення. Все легко і зручно.
  • Застосування світлодіодів. Світлодіодні панелі випромінюють більш рівномірне і стабільне освітлення, яке не мерехтить і не змінює інтенсивність, забезпечуючи більш м'який, але ефективний світловий промінь, що не шкодить очам. Крім того, світлодіоди дозволяють використовувати пристрій тривалий час і не вимагають частої заміни елементів живлення.
  • Мала вага. Залежно від моделі, пристрій важить близько 100—250 г. Його зручно носити з собою, брати в поїздки.
  • Безпека. Акрил не б'ється, а світлодіоди є не токсичними і не перегріваються, тому немає ризику отримати опік. Невеликі подряпини легко відполірувати в домашніх умовах.

Таким чином, закладка для книг із підсвічуванням — легкий і компактний пристрій, який зручно використовувати для читання у темний час вдома, а також у літаку, поїзді або автомобілі під час подорожей.

Ідеальним матеріалом для такого виробу стане саме литий акрил, завдяки чудовій прозорості, гарному світлоповертанню, легкості і зносостійкості. Хочете більше дізнатися про переваги матеріалу і нестандартні варіанти його застосування? Звертайтеся до менеджерів AVERS — у чат або за телефонами.