Дзеркальні сувеніри

10.02.2021
Застосування матеріалів Кейси Листові пластики
Прочитали: 2178
Дзеркальні сувеніри

Напередодні свят різноманітні предмети декору стають дедалі актуальнішими. Львівська компанія Manific Decor пропонує користувачам надзвичайно гарні прикраси для святкового столу, оригінальні фотозони та безліч інших цікавинок, виготовлених із дзеркального полістиролу. Полістирол, на думку креативників, виглядає по-справжньому казково за рахунок неймовірного блиску.

Про продукцію

Під час різноманітних святкувань, весіль, днів народження та інших приватних та корпоративних заходів, де бере участь велика кількість гостей, доволі актуальним стає гарне оформлення бенкетного столу. Невеличкі вироби довільної форми з гравіюванням – іменем гостя чи винуватця урочистостей – користуються попитом і стають прекрасним сувеніром. Крім того, вироби більшого розміру, виконані у такому ж стилі, можуть використовуватися для оформлення приміщення, стендів та фотозон, що дозволяє зберегти стилістику оформлення.

Особливості

Компанія Manific Decor тривалий час займається виготовленням найрізноманітніших елементів декору й працює з різними матеріалами. Для такого проекту полістирол є найкращим вибором, насамперед, завдяки гарній дзеркальній поверхні, яка зазвичай дуже подобається людям. Крім того, дзеркальні вироби з полістиролу, на відміну від традиційних дзеркал, не б’ються, є безпечними, добре підходять для вирізання та гравіювання сувенірів.

Дзеркальний полістирол OCTOPLAN

Дзеркальний полістирол – доволі універсальний пластик, який активно використовується для виготовлення рекламних конструкцій, виставкових стендів, меблів, різноманітних перегородок, пакування. Він є доволі міцним, ударостійким, не боїться вологи та низьких температур. Матеріал також придатний до механічної обробки та термоформування. В асортименті представлені листи двох кольорів: золото та срібло.

Коментар

Юрій Русиняк, компанія Manific Decor:

«Нам подобається мати справу з нестандартними виробами, шукати цікаві рішення та підбирати під них матеріали. Частково ідеї приходять від замовників, частково, ми пропонуємо свої. В даному випадку полістирол є чудовим варіантом – ця продукція користується неймовірним попитом!»

Компанія Manific Decor

Компанія Manific Decor спеціалізується на виготовленні різноманітної реклами, сувенірів та предметів декору. Креативний підхід, досвідчений персонал та потужний технологічний парк власного обладнання дозволяє пропонувати клієнтам креативні нестандартні рішення за доступними цінами.

https://manificbutik.com.ua/

Компанія AVERS

Компанія AVERS – лідер українського ринку матеріалів для реклами та декору. В асортименті представлене прекрасне розмаїття комплексних рішень для різних проектів. Шукаєте оптимальний варіант? Звертайтеся у чат або за телефонами – і менеджери радо проконсультують та поможуть зробити оптимальний вибір

 

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 244 5033

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 766 5590