Збірний дзеркальний павільйон ресторану у Лондоні

19.02.2024
Креатив Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 25
Збірний дзеркальний павільйон ресторану у Лондоні

Збірний дзеркальний павільйон з рестораном всередині у дворі готелю OWO, що відкрили у будівлі колишнього Старого військового офісу в Лондоні. 

Павільйон має скляні фасади та дзеркальний дах з формованих сталевих панелей. Дзеркальні дахові панелі були виготовлені з використанням інноваційної технології рідкого пресування фабрикою Fielitz у Німеччині. Що ще можна зробити, щоб досягти такої ж форми та поверхні? Дзеркальний полістирол для зовнішнього оздоблення можна сформувати у відповідний вигляд навіть у холодному стані, бо він дуже гнучкий (закріпити на більш тверду основу даху). Для окремих елементів великої площі та малого радіуса вигину можна використовувати дзеркальний алюмінієвий композит

Всередині павільйону дах підтримують білі ребристі колони. А в центрі даху – світлове вікно у вигляді квітки. 

Перед павільйоном розташований п’ятиметровий скульптурний фонтан, створений за проєктом студії, на воді якого відбивається візерунок від хвилеподібного металевого даху. Архітектурна студія також переклала теперішню бруківку у внутрішньому дворику Старого військового офісу у новий квітковий візерунок, який повторюється протягом усього проєкту. Камені були ретельно задокументовані та повторно закладені через їхнє історичне значення. Бруківка — це оригінальне каміння, по якому Вінстон Черчилль щодня ходив дорогою на роботу.

Мета дизайну будівлі – покращувати, а не конкурувати з наявною навколо архітектурою. Будівлю спроєктовано таким чином, щоб окремі частини можна було або механічно закріпити та замінити, або переробити наприкінці терміну експлуатації.

Автори – Британська архітектурна студія DaeWha Kang Design.