Золота вивіска

10.10.2019
Кейси Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 1968
Золота вивіска

Вивіска меблевого салону багато про що говорить потенційним покупцям. Вона повинна не тільки бути помітною і здалеку привертати увагу. Важливо, щоб такий виріб виглядав естетично і сучасно, вирізнявся з-поміж інших і запам'ятовувався. Щоб отримати такий результат, необхідно використовувати якісні сучасні матеріали. Не менш важливим є і професійний підхід до їх обробки. Прекрасний приклад — вивіска для меблевого салону, виготовлена компанією «N1» із Тячева.

Про проект

Перед відкриттям нового салону «Меблеве містечко» у Тячеві (Закарпатська область) постала потреба створити рекламну вивіску. Дизайн передбачав виготовлення об’ємних літер золотого кольору. Щоб вивіску було добре помітно як вдень, так і вночі, додатково передбачалося контурне підсвічування. Також для замовників було важливо отримати конструкцію, яка тривалий період не втрачатиме привабливий зовнішній вигляд, незважаючи на різні атмосферні явища.

Особливості

Для реалізації такого проекту рекламна агенція «N1» (Тячів) вирішила використати алюмінієві композитні панелі із дзеркально-золотистою поверхнею ECOBOND DECO Mirror. Саме цей матеріал відповідав усім вимогам: мав потрібний колір, чудово відбивав світло та гарантував тривалу експлуатацію. Для виготовлення літер компанія застосувала цікаву технологію: багаторазове пазування, що дозволило плавно вигнути композит по радіусу.

Алюмінієві композитні панелі ECOBOND DECO Mirror

АКП — сучасний високотехнологічний матеріал, що складається із зовнішніх шарів алюмінію та полімерної серцевини. Він є доволі легким й водночас надзвичайно надійним, не боїться негативних чинників зовнішнього середовища, придатний для різноманітних різновидів обробки. Розмаїття декору поверхні дозволяє реалізовувати будь-які креативні ідеї. Так, дзеркальна поверхня є чудовою альтернативою звичайному дзеркалу, добре відбиває світло, візуально розширює простір приміщення, гарно виглядає

Результат

Остаточний результат повністю відповідав задумці дизайнера, тому замовник залишився задоволеним. Підсвічені по контуру золоті літери є добре помітними у будь-який час доби і чудово гармоніюють із оформленням фасаду салону.

Коментар

Василь Хонка, рекламна агенція «N1»:

«Раніше для подібних проектів ми застосовували клейку ПВХ-плівку із дзеркально-золотою поверхнею. Але таке рішення з часом не виправдало себе. АКП значно надійніший варіант. Головне ретельно підійти до дизайн-проекту, оскільки є певні обмеження щодо висоти букви і радіусу вигину».

Рекламна агенція «N1»

Компанія «N1» вже близько 10 років спеціалізується на виготовленні різноманітної реклами: як зовнішніх, так і внутрішніх конструкцій. Професійна команда та великий досвід дозволяють пропонувати замовникам креативні і ефективні рішення найрізноманітніших завдань.

https://www.instagram.com/n1tjachiv

https://www.n1-reklama.com/

Компанія АВЕРС

Компанія АВЕРС — лідер на українському ринку витратних матеріалів для реклами, будівництва та дизайну. Чудовий асортимент, швидка логістика, перевірені часом партнери та широкий спектр додаткових послуг — гарантія надійного партнерства. Менеджери АВЕРС завжди радо допоможуть підібрати правильний матеріал та проконсультують щодо його використання. Звертайтеся в чат або телефонуйте

Київ  (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 244 5033

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 766 55 90