Зовнішні вивіски з композиту серії ECOBOND BRUSHED

28.04.2023
Кейси Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 714
Зовнішні вивіски з композиту серії ECOBOND BRUSHED

Зовнішні вивіски з композиту серії ECOBOND BRUSHED: плоскі, об'ємні, з підсвічуванням та без – це роботи нашого клієнта, житомирської компанії Vector, що спеціалізується на виготовленні зовнішньої реклами. 

На вибір брашованого композиту в кольорах золото та бронза, по-перше, вплинули його естетичні властивості, по-друге – простота в роботі з матеріалом та довжина панелей, що дозволяє виготовляти суцільні, великі за розміром вироби. Більшу частину роботи компанія виконує на власному виробництві – лазерне та плотерне різання, фрезерування композитних панелей. Варіацій – безліч. Багатошарові або обʼємні вивіски, з підсвічуванням та без. 

Здебільшого вивіски з композиту ECOBOND BRUSHED замовляють компанії преміум-сегмента, де wow-ефект з першого погляду, з першого знайомства із закладом дуже важливий. 

Окрім зовнішніх вивісок, компанія Vector виготовляє традиційні обʼємні світлові літери, світлові бокси, неонові вивіски на акриловій основі, банери, а також інші інтерʼєрні та рекламні деталі, щоб відтворити єдиний стиль закладу, офісу або магазину. 

Так, для прикладу, з брашованого композиту робили не лише вивіску, а й номерки для приміряльних у всеукраїнську мережу стокових магазинів Letout.