Какую антигравийную пленку выбрать: полиуретан или ПВХ

13.03.2020
Полезная информация Самоклеящиеся пленки
Прочитали: 1697
Какую антигравийную пленку выбрать: полиуретан или ПВХ

Длительная эксплуатация любого автомобиля неизбежно приводит к повреждению лакокрасочного слоя. Рано или поздно какой-нибудь мелкий камень попадет на поверхность кузова и повредит краску. Прекрасный выход получить больше спокойствия — использовать защитную пленку, которая может не только защитить транспортное средство, но и сделать его более привлекательным и оригинальным. Отличительной особенностью антигравийных пленок, как полиуретановых, так и на основе ПВХ, является повышенная толщина – не менее 150 мкм. Рассмотрим, как выбрать антигравийную пленку для автомобиля

Поліуретанові плівки

Будь-які плівки для захисту від гравію виготовлені з полімерних матеріалів. Досить популярними є захисні плівки з поліуретану. Вони призначені лише для однієї мети — забезпечити бар'єр між фарбою автомобіля і елементами, які можуть її пошкодити. Унікальний матеріал, стійкий до кислот і абразивного зносу, гарантує захист від комах, посліду птахів, мінеральних відкладень і УФ-променів.

Поліуретанові плівки, як правило, є прозорими, але можуть мати певні відтінки.

Еластомерна полімерна речовина, з якої складається верхній шар, дозволяє зберігати форму після розтягування і самовідновлюватися після дрібних подряпин. Завдяки тому, що поліуретан пропускає УФ-випромінювання, після тривалої експлуатації ділянки під плівкою не відрізнятимуться від незахищених ділянок. При правильній експлуатації плівка не схильна до пожовтіння, оскільки має більш високу стійкість до реагентів.

На автомобілі плівку практично не видно. Для монтажу такого покриття найчастіше потрібний професіонал, хоча деякі сучасні серії можна наносити і власноруч.

Захисні ПВХ-плівки

Вінілові покриття, виготовлені з ПВХ (звідси і назва), зазвичай використовуються для зміни естетики — додання нового кольору, нанесення малюнка, брендування.

Вінілові плівки є менш міцними і менш довговічними, хоча якісні ПВХ-матеріали збільшеної товщини все одно надійно захищають від відколів і дрібних подряпин, сонця, мінеральних відкладів, опадів і тощо. Через особливості матеріалу, ПВХ затримує частину УФ-променів, тому лакофарбове покриття під плівкою знебарвлюється менше. Це тягне за собою відмінності у відтінку обклеєних і необклеєних ділянок після демонтажу плівки. Вони також можуть бути встановлені професіоналом або вдома, в залежності від рекомендацій виробника. Переваги захисних ПВХ-плівок:

  • відносна бюджетність — ціна на плівку є істотно нижчою, ніж на якісне фарбування;
  • можливість швидко поміняти зовнішній вигляд автомобіля. Плівка наноситься і знімається досить легко;
  • придатність до друку дає можливість брендувати автомобіль, нанести унікальне зображення.

Функціонал антигравійних плівок

Яку б антигравійну плівку ви не вирішили обрати, і вінілові, і поліуретанові служать для захисту лакофарбових покриттів. Серед додаткових переваг:

  • привабливість авто — вищий ступінь глянцю;
  • поліпшені гідрофобні властивості;
  • зниження витрат на миття авто, оскільки до плівок прилипає менше бруду і сміття;
  • зменшення потреби у воску.

Oraguard 270: завжди на сторожі

Далеко не всі ПВХ-плівки повністю забезпечують хороший захист. Тільки високоякісний матеріал на пошкодить початкове покриття, забезпечуючи при цьому гарний зовнішній вигляд і довговічність.

Дешеві продукти можуть виглядати так само, але з часом почнуть відклеюватися і втрачати колір. Найгірше те, що неякісний вініл може пошкодити фарбу при видаленні.

Саме тому дуже важливо обирати матеріали від надійних виробників. Наприклад, прекрасним варіантом стане антигравійний вініл ORAGUARD 270. Це рішення тривалий час зберігає свої властивості, незважаючи на жорсткі умови експлуатації, забезпечує ефективний захист від гравію, механічних впливів і сонця. Плівка придатна для обклеювання рівних і злегка вигнутих поверхонь.

Отже, яка антигравійна плівка є кращою — ПВХ або поліуретан? Все залежить від кінцевої мети. Антигравійні плівки — це єдиний спосіб захисту будь-якого транспортного засобу від пошкоджень дорожнім сміттям. Антигравійні плівки не призначені удосконалити зовнішній вигляд транспорту — вони захищають лакофарбове покриття.

Компанія AVERS пропонує чудовий асортимент продуктів для автостайлінгу, брендування і захисту різних транспортних засобів. Звертайтеся у чат або за телефонами — менеджери допоможуть підібрати правильне рішення і нададуть професійну консультацію щодо його застосування.

Товары из статьи
Прозрачный глянцевый Oraguard 270, антигравийная самоклеящаяся ПВХ пленка
рулон
-
+
Sale
Прозрачный глянцевый Oraguard 280, антигравийная самоклеящаяся ПУ пленка
рулон
-
+
1 431,07 ₴/м2
1 330,90 ₴/м2
Сумма: 101 148,40 ₴