×
Тел.: (044) 500 3025

11.11.2020

Американське рекламне агентство Outfront Media встановило оригінальні білборди, щоб привернути увагу до перегонів NASCAR на трасі Phoenix Raceway (Аризона, США). Поєднання тривимірних елементів, клубів диму і нестандартне світлодіодне підсвічування викликають зацікавлення перехожих.

Звичайну рекламу чемпіонату на білборді доповнюють тривимірні моделі гонщиків Кайла Буша (№ 18) і Денні Хемліна (№ 11), а також їхніх автомобілів. Точкове освітлення і генератор диму створюють драматичний візуальний ефект ночі.

Дивовижні щити зі спецефектами стимулюють людей робити кумедні селфі та розміщувати їх у соціальних мережах, що істотно підсилює віддачу від реклами.

Хочете створити ідеальний білборд із wow-ефектом? Обирайте якісні матеріали. Наприклад, для тривимірних елементів чудово підійде спінений ПВХ KOMAPRINT. Матеріал прекрасно свердлиться, фрезерується, гнеться, термоформується. При цьому підходить для прямого друку і обклеювання плівками. Це прекрасний варіант як для зовнішньої реклами, так і інтер'єрного дизайну.Якщо у Вас виникли питання щодо матеріалів і послуг компанії "Аверс", замовте "Зворотній дзвінок". Ми передзвонимо Вам найближчим часом!