×
Тел.: (044) 500 3025

22.07.2020

Міжнародна проектна компанія HASSELL завершила роботу над студентським центром EZONE для факультету інженерних та математичних наук (EMS) Університету Західної Австралії (UWA). Будівля спроектована для спілкування і обміну ідеями між студентами, випускниками, дослідниками та галузевими фахівцями.

Особливість конструкції — оригінальний фасад зі своєрідною завісою з пелюсток, які формують шестикінцеві символи сонця. Вона пом'якшує відблиски, зберігає тепло і фільтрує сонячне світло. Геометричний повторюваний патерн пелюсток надає будівлі легкості і витонченості, водночас техно-стиль виконання цих елементів підсилює асоціації з точними науками.

Ідеальний матеріал для виготовлення такого привабливого і незвичайного елемента фасаду — алюмінієві композитні панелі ECOBOND Brushed. Текстура поверхні цього сучасного високотехнологічного матеріалу нагадує метал із грубим шліфуванням. Самі панелі поєднують найкращі якості алюмінію і сучасних полімерів, є дуже довговічними, легкими, простими в обробці.Якщо у Вас виникли питання щодо матеріалів і послуг компанії "Аверс", замовте "Зворотній дзвінок". Ми передзвонимо Вам найближчим часом!