АКП для незвичайних фасадів

16.10.2021
Кейси Алюмінієві композитні панелі
Час читання 10 хв
Прочитали: 1832
АКП для незвичайних фасадів

У тісній міській забудові досить складно звести будівлю, яка буде виділятися завдяки незвичайній архітектурі. Основне естетичне «навантаження» тоді йде на оформлення фасаду. Оригінальна форма касет, які використовуються для обшивки, — в цьому випадку функціональний і «робочий» інструмент.

Яскравий приклад — B73, житловий будинок, розташований у Софії (Болгарія), який вирізняється інноваційним і ефектним зовнішнім виглядом. Дизайнери прагнули досягти балансу між естетикою і функціональністю.

Кожен житловий поверх B73 складається з однієї квартири. Ключовим моментом при проектуванні стало оптимальне використання простору і потік світла. Для обшивки фасаду застосовувалися касети складних тривимірних форм.

Концепція фасаду починається з простої білої поверхні з кількома стратегічно розташованими прорізами. Між плитою перекриття і майданчиком сходів відбувається розрив, створюючи форму крила ластівки.

Для виготовлення такого стильного фасаду необхідно обирати матеріал високої якості, оскільки низькопробні панелі мають обмежені можливості в обробці. Першокласний сплав алюмінію і посилена адгезія між шарами дозволяє обробляти АКП ECOBOND без ризику зламу і розшаровування. З панелей можна не просто вирізати виріб потрібної форми, а й зробити повноцінну касету з бортами. Для викривлення касети на розі потрібно вальцювання, яке також можна застосовувати до панелей ECOBOND.

Товари зі статті
Sale
Hit
Білий ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
5 975,45 ₴/м2
700,57 ₴/м2
Сума: 5 079,13 ₴