Дорожні знаки з АКП ECOBOND

15.10.2021
Кейси Алюмінієві композитні панелі
Час читання 10 хв
Прочитали: 1851
Дорожні знаки з АКП ECOBOND

Наш полтавський клієнт, компанія «ЗНАК 2.3», — експерт у галузі дорожніх знаків. Керівник компанії абсолютно впевнений: знаки, виготовлені з алюмінієвого композиту ECOBOND, — це важлива умова безпеки на дорозі.

Про проект

Вимоги до виготовлення дорожніх знаків регламентуються ДСТУ 4100-2014: «ЗНАКИ ДОРОЖНІ. Загальні технічні умови. Правила застосування». Матеріалом для виробництва знаків першого і другого типорозмірів служить алюмінієвий композит ECOBOND WIDE і ECOBOND Optima завтовшки 3 мм в сріблястому кольорі. Матеріал відповідає всім необхідним критеріям щодо до міцності та довговічності.

Якщо немає жорстких вимог до довговічності, для нанесення зображення застосовується прямий друк оригінальними чорнилами — показник світлоповертання в такому випадку повністю відповідає ДСТУ. Більш довговічний і водночас більш яскравий варіант — аплікація самоклейною плівкою.

Показник світлоповертання є особливо важливим, коли йдеться про великі міжнародні магістралі — тоді можна використовувати тільки високоякісну інтенсивну інженерну плівку.

АКП ECOBOND

Алюмінієвий композит ECOBOND — сучасний матеріал, що складається з шарів алюмінію і полімеру. Він легко ріжеться і фрезерується, приваблива пласка поверхня підходить для прямого друку. Ще одна важлива перевага АКП — стійкість до погодних умов, включаючи сонячні промені, опади і перепади температур.

Результат

Використання алюмінієвого композиту дає можливість компанії «ЗНАК 2.3» бути впевненим не тільки у довговічності дорожніх знаків, а й в безпеці руху: такі знаки не крадуть, на відміну від металевих, а при ДТП пошкодження, завдані здоров'ю пасажирів і автомобілю, будуть значно меншими. Термін експлуатації знаків із друком до 7 років, із аплікацією — до 10 років.

Коментар

Станіслав Яковлєв, ТОВ «ЗНАК 2.3»:

«Для нас дуже важливою є безпека на дорозі, тому ми обираємо композит ECOBOND. Ризик травм при його застосуванні суттєво знижується!»

ТОВ «ЗНАК 2.3»

Компанія «ЗНАК 2.3» вже півтора року займається виготовленням дорожніх знаків, покажчиків і табличок, що встановлюються на дорогах різного призначення у Полтавській області. Власний парк обладнання дає можливість оперативно випускати продукцію, яка повністю відповідає вимогам нормативних документів.

AVERS

Компанія AVERS — офіційний дистриб'ютор АКП ECOBOND в Україні. Також у асортименті великий вибір рекламних, дизайнерських та промислових самоклейних плівок від світового лідера ORAFOL. Звертайтеся до наших менеджерів у чаті або за телефонами, щоб підібрати оптимальне рішення для конкретного проекту.

Товари зі статті
Hit
Срібло ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
802,00 ₴/м2
Сума: 5 814,50 ₴