АКП ECOBOND для зарядних станцій GO TO-U

15.12.2021
Кейси Акрил (оргскло) Алюмінієві композитні панелі
Час читання 15 хв
Прочитали: 1837
АКП ECOBOND для зарядних станцій GO TO-U

Приємно спостерігати, як в Україні розвивається мережа заправок для електромобілів. І ще приємніше знати, що наші клієнти незмінно обирають матеріали AVERS для оздоблення. Нещодавно ми писали про стильні зарядні станції, для яких використовувався акрил Altuglas Black & White. Сьогодні розповідаємо про швидкісну електрозарядну станцію Go To-U, яку наш постійний партнер зі Львова, компанія «Рекламна Хвиля» оформлював за допомогою АКП ECOBOND.

Про замовника

Go To-U — платформа, що «поєднує» власників електрокарів та зарядні станції (300 тис. зарядок, 17 тис. локацій у 47 країнах). Користуючись платформою, легко спланувати маршрут подорожі, знайти потрібну зарядку, забронювати місце, а також оплатити супутні послуги, наприклад, готельний номер чи столик у ресторані. Кілька місяців тому компанія відкрила першу електрозарядну станцію на паркінгу ТРЦ Victoria Gardens у Львові.

Особливості проєкту

Go To-U не просто встановили зарядку, а побудували повноцінну станцію, де можна підживити авто та сховатися під накриттям від негоди. Вона вирізняється не тільки потужністю, а й оригінальним зовнішнім виглядом — будівля за формою нагадує крила. Єдиним можливим матеріалом для оздоблення став ECOBOND: випуклі елементи із композиту іншого виробника виконати не вдалося, а метал не підходив за ціною та складнощами в обробці. Для виготовлення логотипу використовувався кольоровий акрил POLYCRYL. 

АКП ECOBOND

АКП ECOBOND — високотехнологічний матеріал, який поєднує найкращі властивості алюмінію та сучасних полімерів. Завдяки наповнювачу із первинного поліетилену та міцної адгезії між шарами, матеріал добре піддається складним видам обробки. Його можна різати, фрезерувати, згинати та розгинати, вальцювати. На складі AVERS є великий вибір панелей різних кольорів та фактур.

Результат

Конструкція та оздоблення зарядної станції повністю відповідають початковому задуму інженерів та дизайнерів. Станція привертає увагу та зберігатиме яскравий зовнішній вигляд щонайменше 7-10 років. Якщо якась із панелей буде пошкоджена, її легко замінити без ремонту усієї конструкції.

Коментар

Директор РВК «Рекламна Хвиля» Андрій Шуст:

«Ми обрали композит замість металу — і вийшло добре, всім дуже подобається. ECOBOND є стійким до погодних умов та йому можна надати того вигляду, який потрібний. На заправці різні випуклі елементи, власне тільки ECOBOND дозволив це зробити, з іншими виробниками було трохи зле».

Про компанію «Рекламна Хвиля»

Рекламно-виробнича компанія «Рекламна Хвиля» працює на українському ринку більше 10 років та пропонує різноманітні послуги в галузі дизайну, зовнішньої реклами, друку, брендування одягу та сувенірів.

 

http://reklamna-hvylia.com.ua/

https://www.facebook.com/reklamna.hvylia/

https://www.instagram.com/reklamnahvilia/

Про компанію AVERS

AVERS — український лідер в галузі матеріалів для дизайну, реклами, архітектури та будівництва. Бажаєте підібрати оптимальне рішення для будь-якого проєкту — звертайтеся до наших менеджерів за професійною консультацією та допомогою у виборі найкращого матеріалу.

Товари зі статті
Сіро-білий 126.28022, 3 мм ALTUGLAS NIGHT&DAY акрил листовий
лист
-
+
2 443,26 ₴/м2
Сума: 15 127,44 ₴
Зелений насичений RAL6029 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+