АКП і акрил для нового ритейлера DAFIX

20.09.2021
Кейси Алюмінієві композитні панелі
Час читання 10 хв
Прочитали: 1956
АКП і акрил для нового ритейлера DAFIX

Алюмінієвий композит ECOBOND для оздоблення вхідної групи і акрил для світлової вивіски — класична комбінація, яку часто використовують наші замовники. Наш партнер із Запоріжжя — рекламне агентство «Вавилон» — пішло по надійному та перевіреному роками шляху, обираючи матеріали для зовнішнього оформлення нової мережі магазинів DAFIX.

Про замовника

Мережа магазинів фіксованих цін DAFIX — новий бренд у холдингу X100. Великий ритейлер пропонує товари за оптовими цінами від виробника. Перший магазин відкрився зовсім недавно в місті Пологи (Запорізька обл.).

Особливості проекту

Оформлення вхідної групи здійснювалося згідно із затвердженим бренд-буком компанії. Для фриза і колон використовувався алюмінієвий композит ECOBOND у відтінку «срібло яскраве». Об'ємна вивіска — логотип і назва — виготовлена ​​з кольорового акрилу.

Для об'ємного логотипу DAFIX додатково використовувався прозорий акрил завтовшки 10 мм. На таку своєрідну «підкладку» наклеювалися кольорові фрагменти, а потім конструкція вставлялася у фрезеровані пази в композиті так, щоб лого дещо виступав над рівнем поверхні фриза. Світлопропускання акрилу дозволило досягти рівномірного підсвічування всього лого.

АКП ECOBOND

Алюмінієвий композит ECOBOND — сучасний матеріал для зовнішнього облицювання вхідних груп, фризів, колон, виготовлення вентильованих фасадів і рекламних конструкцій, внутрішнього дизайну. Сендвіч-структура забезпечує міцність і малу вагу. Матеріал добре піддається механічній обробці, що дозволяє виготовляти касети складних форм.

Акрил

Тонований і прозорий акрил — популярний матеріал серед рекламістів. Він рівномірно пропускає/розсіює світло, що робить його незамінним при виробництві світлових рекламних вивісок. Придатність до механічної і термообробки відкриває дизайнерам багато можливостей для реалізації сміливих ідей.

Результат

Палітра ECOBOND дозволила підібрати композит, що точно відповідає корпоративним кольорам. Завдяки використанню кольорового акрилу вдалося уникнути використання самоклейних плівок, що істотно прискорило виготовлення вивіски і збільшило довговічність конструкції. Вхідна група виглядає дуже ефектно і привертає увагу аудиторії.

Коментар

Тарас, рекламне агентство «Вавилон»:

«Кольоровий акрил використовувати значно зручніше і надійніше. Плівка на світлі може знебарвлюватися і відшаровуватися. А так можна бути впевненим, що вивіска зберігатиме привабливість щонайменше п'ять років за будь-якої погоди. Зручна обробка, можливість стикувати різноманітні касети робить композит для нас пріоритетним вибором у багатьох завданнях»

Рекламне агентство «Вавилон»

Компанія «Вавилон» працює в Україні понад 20 років і пропонує комплексні рекламні послуги: виготовлення зовнішньої реклами, брендування транспорту, виробництво сувенірів і друкованої продукції, а також різні види цифрової реклами.

https://babylon.zp.ua/

Про AVERS

Компанія AVERS пропонує широкий спектр матеріалів для реклами та оформлення житлових і комерційних приміщень. У нашому асортименті є безліч готових рішень для найрізноманітніших завдань.

Товари зі статті
Брашована стандартна сталь ECOBOND OPTIMA композитна панель,3 мм
лист
-
+