Будиночок із підводними вікнами з акрила

11.10.2023
Креатив Акрил (оргскло)
Прочитали: 91
Будиночок із підводними вікнами з акрила

Будиночок із підводними вікнами в ванкуверському районі (Канада), що межує з гаванню міста. 

Автори проєкту – канадська фірма SMStudio. Загалом будинок має три поверхи, басейн розташований на першому поверсі таким чином, що підводні вікна виходять у внутрішній дворик. 

Для облаштування басейнів та акваріумів, а також для скління підводних вікон та тунелей використовують прозорий литий акрил. Саме литий акрил через його низьку гігроскопічність забезпечує добру герметичність. Плюс акрил зручно монтувати – добре кріпиться герметиком. Залежно від площі об'єкта радимо використовувати прозорий литий акрил в товщині від 10 мм і більше. В минулому місяці ми розповідали про роботу нашого постійного клієнта, майстерні ідей GloryJ, в якій використовують товстий литий акрил для створення світлових інтерʼєрних панелей з рідиною всередині. 

Щодо канадського будиночка – зовнішня частина основної конструкції була облицьована плитним бетоном і білими квадратними панелями з фіброцементу. Бетон огортає нижній рівень і складається з тонких смуг, які імітують деревину. Перший поверх веде до заглибленого внутрішнього двору, обрамленого бетонними стінами з дощок з вікнами, які виходять у басейн.

Вибір обшивки був відповіддю на суворі будівельні норми, які вимагають використання негорючого сайдингу.