Будівництво паркану з монолітного полікарбонату

13.01.2020
Корисна інформація Листові пластики
Прочитали: 2044
Будівництво паркану з монолітного полікарбонату

Охайні та привабливі паркани вже давно є важливим засобом забезпечити конфіденційність, запобігти появі небажаних відвідувачів у приватному будинку, убезпечити дітей і домашніх тварин. Сучасні матеріали пропонують безліч цікавих опцій, які за багатьма параметрами значно перевершують традиційні дерево і метал. Розглянемо особливості парканів із монолітного полікарбонату.

Вимоги до матеріалу для спорудження паркану

Матеріал для створення або поновлення паркану повинен відповідати ряду вимог. Серед них:

 • Забезпечення конфіденційності. Як правило мешканцям у приватному будинку хочеться більше усамітнення і закритого від зовнішнього світу простору.
 • Безпека. Це питання є особливо актуальним для тих, у кого є діти, домашні тварини або коштовне майно.
 • Естетика. Правильний паркан може значно поліпшити зовнішній вигляд нерухомості і підвищити її вартість. Також важливо, щоб матеріал вписувався у загальну архітектуру і обраний стиль.
 • Захист від сторонніх шумів, особливо, якщо будинок стоїть неподалік від жвавої траси.
 • Довговічність.
 • Простий догляд.

Переваги полікарбонату

Полікарбонатні панелі активно використовуються в різних галузях, і стануть прекрасним вибором для встановлення забору, завдяки ряду переваг:

 • Цей термопласт дуже привабливо виглядає . Він пропонується в прозорій, напівпрозорій та непрозорій формі, може бути і кольоровим, що робить його ідеальним вибором для дизайнерів .
 • Прозорі листи гарантують відмінне світлопропускання, тому на ділянці буде досить світло. Крім того, прозорий паркан виглядає стильно, сучасно і візуально розширює простір. Такі огорожі встановлюють, щоб скористатися мальовничим видом, а не перекривати його дерев'яним парканом.
 • Водночас полікарбонат є дуже міцним, майже не ламається і може витримати величезний удар. З цієї причини його люблять будівельники, особливо, коли йдеться про куленепробивні вікна або перегородки. Ці ж характеристики стають дуже цінними і під час вибору матеріалу для встановлення паркану.
 • Блокування ультрафіолетових променів - ще один плюс панелей із полікарбонату.
 • Крім того, ці панелі значно менше важать, ніж скло, акрил або інші пластики. Це означає зручне транспортування, монтаж і зменшення витрат - усе це є надзвичайно важливим при обмеженому бюджеті .
 • Прекрасна стійкість до низьких і високих температур, дощу і снігу дає можливість використовувати полікарбонат у будь-яких суворих умовах, довше, ніж інші будівельні матеріали .
 • Легке обслуговування дозволяє очищати такий паркан звичайною водою зі шланга.
 • Полікарбонат забезпечує прекрасну теплоізоляцію. Якщо всередині огорожі, наприклад, знаходиться басейн, можна істотно знизити витрати на обігрів і подовжити купальний сезон. Також матеріал не боїться різних хімікатів, в тому числі, використовуваних для очищення басейну.

Отже, універсальність і довговічність полікарбонату роблять його гарним вибором для будь-яких зовнішніх проектів, в тому числі і огородження двору . Замовники можуть вибирати з безлічі кольорів і стилів, щоб найкращим чином доповнити архітектуру, водночас покладаючись на ударостійкість, яка створює прекрасний захисний бар'єр.

Компанія АВЕРС пропонує на українському ринку широкий вибір монолітного полікарбонату від надійних перевірених виробників. Ви завжди можете розраховувати на допомогу і професійну консультацію менеджерів відділу продажів. Звертайтеся у чат або за телефонами.