Бутик Celine в центре Парижа

15.02.2023
Креатив Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 740
Бутик Celine в центре Парижа

Як втілити "французьку елегантність" в інтер'єрі паризького бутика Celine, використовуючи не зовсім традиційні матеріали.

Магазин знаходиться в будівлі Османа 19-го століття, на вулиці Сент-Онорі. Розташований на двох поверхах, магазин присвячений аксесуарам та ювелірним прикрасам бренду. Дзеркальний інтер'єр, що створює ілюзію лабіринтів, багато срібла та золота – це відсилання до французького модернізму. «Архітектура бутика точно нагадує дизайни старих парфумерних магазинів у стилі ар-деко», — каже художник. В інтер'єрі магазину використовувалися латунь, дерево, мармур та скло.

Напівгвинтові сходи з позолоченої латуні поєднуються з мармуровою підлогою з білими прожилками та ведуть відвідувачів на верхній поверх. На верхньому рівні магазину знаходяться зигзагоподібні стіни із дзеркальних панелей та дерев'яні меблі, обтягнуті шкірою та волохатим хутром, розроблені Сліманом. 

Окиснені металеві панелі покривають стіни першого поверху між скляними жалюзями з підсвічуванням.

Очевидно, що для магазину Celine використовували дорогі матеріали без компромісів, щоби відтворити дух салонів майже сторічної давнини. Розгляньмо, як втілити схожу ідею з менш дорогими матеріалами без втрати якості та естетики. 

Усі дзеркальні поверхні можна сміливо замінити на композитні панелі ECOBOND із дзеркальною поверхнею. Для довгих вертикальних поверхонь, де довжина панелі значно менша за висоту, критично важливо зберегти рівну площину. Особливо для дзеркальних поверхонь, завданням яких є відображення об'єктів без спотворення. Композитні панелі чудово справляються з подібним завданням.

Той же варіант облицювання пропонуємо і для гвинтових сходів. Подивитися, як один із наших постійних клієнтів облицьовує сходи в приватних будинках, можна за посиланням.