Червоний акрил ALTUGLAS для «АТБ»

29.09.2021
Кейси Акрил (оргскло)
Час читання 10 хв
Прочитали: 2055
Червоний акрил ALTUGLAS для «АТБ»

Перехід на кольоровий світлорозсіювальний акрил ALTUGLAS замість комбінації молочний акрил + плівка допоміг нашому клієнту з Дніпра компанії «Спайдер Груп» виготовити значно яскравіші зовнішні вивіски для «АТБ», ніж раніше.

Про замовника

Мережа магазинів «АТБ» — одна з найбільших роздрібних мереж в Україні. До неї входить 1000 магазинів у 279 населених пунктах із 24 областей України. І це число постійно зростає.

Особливості проекту

Нині в мережі проходить глобальний ребрендинг, у рамках якого змінилася концепція виготовлення рекламних вивісок, та окремих букв на дахах будівель і стел. Якщо раніше для об'ємного напису «АТБ» використовувався молочний акрил і кольорова самоклейна плівка, то тепер букви виготовляються зі світлорозсіювального червоного акрилу ALTUGLAS методом термоформування.

Світлорозсіювальна здатність червоного акрилу є значно вищою. У комплексі з підсвічуванням червоними діодами, вивіска виходить максимально яскравою і читабельною з дальньої відстані (50-100 м — проти 25-30 м у попередньому варіанті).

Акрил ALTUGLAS

Кольоровий світлорозсіювальний акрил ALTUGLAS випускається в Європі і відповідає найвищим вимогам до якості. Матеріал має попит у рекламістів завдяки гарній глянцевій поверхні та м'якому світлорозсіюванню. Це прекрасне рішення для внутрішньої і зовнішньої світлової реклами, офісних перегородок і привабливих вітражів

Результат

На сьогодні оновлено 236 вивісок по всій Україні. В результаті переходу на кольоровий світлорозсіювальний акрил вдалося отримати більш привабливу вивіску, знизити кількість витратних матеріалів і час, що витрачається на виготовлення вивісок, збільшити їх термін служби.

Коментар

Максим Фундовий, СПАЙДЕР ГРУП:

«Нові вивіски значно краще читаються і їх видно значно далі завдяки гарному світлопропусканню червоного акрилу. Використовувати кольоровий акрил значно ефективніше!»

Компанія «Спайдер Груп»

Компанія «Спайдер Груп» працює на ринку з 2006 року. Компанія займається зовнішньою рекламою, облицюванням фасадів, системами вентиляції і електричними мережами для великих промислових і торгових об'єктів.

https://spidergroup.com.ua/

про AVERS

Компанія AVERS — ексклюзивний представник ALTUGLAS на ринку України. Також у асортименті великий вибір й інших матеріалів провідних світових брендів для реклами, дизайну і будівництва.

Товари зі статті
Червоний 100.22006, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
1 707,32 ₴/м2
Сума: 10 570,87 ₴