Художній автостайлінг

29.09.2021
Креатив Самоклеючі плівки
Час читання 10 хв
Прочитали: 1955
Художній автостайлінг

BMW Art Cars — ці три слова нагадують про легендарний зв'язок між всесвітньо відомими гоночними автомобілями, такими як BMW M1 або BMW Z1, і всесвітньо відомими художниками, такими як Рой Ліхтенштейн і Енді Уорхол. У період із 1975 по 2017 рік було випущено 19 автомобілів BMW Art Cars, кожен із яких був унікальним витвором мистецтва і відображенням смаку свого дизайнера.

Ще в 1975 році французькому автогонщику Ерве Пулену спало на думку створити гоночний автомобіль руками художника. Він доручив американському художнику Олександру Колдеру відобразити свій фірмовий стиль у BMW 3.0 CSL для 24-годинних перегонів на витривалість неподалік від французького Ле-Мана. Це поклало початок програмі художніх автомобілів BMW, у якій потім брали участь художники, що стали культовими: Девід Гокні, Дженні Хольцер, Олафур Еліассон і Енді Воргол. Вони розробляли дизайн як для гоночних, так і для серійних автомобілів.

До відкриття ретроспективної виставки скульптора і художника Колдера «Олександр Колдер: мінімум/максимум» у Новій національній галереї в Берліні представлений арт-автомобіль BMW, декорований за мотивами оригінального спорткара 1975 року — BMW 3.0 CSL від Олександра Колдера.

Так компанія втілила мрію художника про створення власного зразка першого арт-автомобіля BMW, що працює як кінетичний твір мистецтва. Надалі арт-автомобіль буде використовуватися для виставок по всьому світу.

Майже через півстоліття автомобілі, декоровані в фірмовому стилі, ще захоплюють, але вже не дивують. Хочете створити свій власний автомобільний шедевр? Обирайте першокласні плівки для автостайлінгу Oracal 751С. Рішення від світового лідера в галузі самоклейних плівок дозволяє швидко нанести зображення або рекламний меседж на будь-які поверхні, в тому числі нерівні, з виїмками або швами. Плівка не боїться миття водою і хімікатами, не знебарвлюється на сонці та не пошкоджує оригінальне покриття автомобіля. Знімається також без проблем — змінювати дизайн можна так часто, як хочеться.

А якщо малюнок складний і вимагає комбінації декількох кольорів, автомобільна плівка Oracal 751С застосовується для друку методом термопереносення. Щоб подовжити довговічність такого зображення, рекомендується подальша ламінація.

Товари зі статті
Білий матовий Oracal 751С 010, автомобільна самоклеюча плівка
рулон
-
+