ECOBOND і ALTUGLAS у міському парку Запоріжжя

27.09.2021
Кейси Акрил (оргскло) Алюмінієві композитні панелі
Час читання 10 хв
Прочитали: 1988
ECOBOND і ALTUGLAS у міському парку Запоріжжя

Наш запорізький партнер компанія ART_ZAVOD взяла участь у реалізації цікавої інсталяції для міського парку в Запоріжжі — світломузична конструкція з алюмінієвого композиту ECOBOND і акрилу ALTUGLAS.

Про проект

Парк ім. Клімова в Запоріжжі — приємне місце для відпочинку і дозвілля. Тут можна сховатися від спеки завдяки великій кількості зелені, пограти на дитячому майданчику, відвідати Музей техніки Богуслаєва, а віднедавна — помилуватися незвичайним світломузикальним шоу.

Особливості проекту

Світломузична інсталяція, що зовні нагадує фонтан, була встановлена ​​в рамках реконструкції парку. Це композиція з АКП і акрилу з динамічної кольоровою підсвіткою в такт музиці. Вона складається з 40 конструктивних елементів, її висота понад 8 м, а діаметр — 5 м.

Ступінчаста конструкція не передбачала наявність жорсткого каркаса, тому для її реалізації потрібен був досить міцний і жорсткий матеріал. При цьому три з чотирьох сторін повинні були бути непрозорими. Ще одне вимога — біла глянцева поверхня. На думку фахівців ART_ZAVOD, у алюмінієвого композиту ECOBOND в даному проекті не було альтернативи.

Елементи, які пропускають світло, виготовлені з молочного акрилу ALTUGLAS завтовшки 3 мм. Виникла потреба у міцному матеріалі, здатному витримати навантаження після термогнуття. Тому перевагу віддали литому акрилу. Підсвічування здійснюється за допомогою RGB-світлодіодів.

АКП ECOBOND

Алюмінієвий композит ECOBOND — міцний матеріал із красивою глянцевою поверхнею. Панелі дуже добре підходять для зовнішнього застосування завдяки стійкості до атмосферних явищ і при цьому є досить міцними, щоб витримати інтенсивну експлуатацію в громадському місці. Придатність до різання, фрезерування, вальцювання дає можливість створювати деталі різноманітних форм. Ще одна важлива перевага — великий вибір відтінків і фактур.

Акрил ALTUGLAS

Молочний акрил ALTUGLAS — улюбленець рекламістів і дизайнерів. Красива глянцева поверхня рівномірно розсіює світло — незамінна властивість для різноманітних світлових рекламних і художніх конструкцій. Матеріал придатний до формування, механічної і лазерної обробки, не боїться активної експлуатації зовні приміщень.

Результат

Світломузична інсталяція виглядає дуже привабливо і стала місцевою визначною пам'яткою. «Фонтан» не вимагає складного догляду, незважаючи на білий глянець.

Коментар

Жупанов Артем Олексійович, ART_ZAVOD:

«Наша компанія була одним із підрядників у даному проекті. Ми брали участь у розробці концепції та займалися виготовленням конструкції. У нас достатній досвід роботи з художніми об'єктами, тому впоралися. Інших матеріалів крім АКП ECOBOND і акрилу ALTUGLAS навіть не розглядали. Дуже задоволені результатом».

ART_ZAVOD

Компанія ART_ZAVOD працює на рекламному ринку більше 10 років і спеціалізується на виготовленні POS-матеріалів, вивісок, торгового обладнання та рекламних виробів. Великий досвід і парк обладнання дозволяє реалізовувати різноманітні проекти різного масштабу.

https://art-zavod.business.site/?m=true

Про AVERS

Компанія AVERS — офіційний представник брендів ECOBOND (АКП) і ALTUGLAS (акрил) в Україні. На складі завжди присутній великий вибір матеріалів за доступними цінами. Також у асортименті й інша продукція для реклами, дизайну і будівництва. Доставка здійснюється по всій Україні.

Товари зі статті
Молочний 100.27000, 10 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
5 614,11 ₴/м2
Сума: 34 759,76 ₴
Hit
Білий ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
804,00 ₴/м2
Сума: 6 994,80 ₴