Інтер'єр без стереотипів: АКП, акрил і вітражні плівки

01.10.2021
Креатив Акрил (оргскло) Алюмінієві композитні панелі Самоклеючі плівки
Час читання 10 хв
Прочитали: 1861
Інтер'єр без стереотипів: АКП, акрил і вітражні плівки

Компанія 000design (Китай) розробила дизайн, який змінює стереотипи, для квартири в китайському місті Чунцин. Згідно із задумом дизайнерів, житловий простір має бути затишним, теплим і знімати напруження — це є особливо актуальним під час пандемії, коли багато людей працюють віддалено і проводять удома значно більше часу.

У цьому проекті повністю відкритий простір. Межі між кімнатами і функціональні блоки позначені за допомогою кольорів і матеріалів, які поєднуються з білим фоном в квартирі і створюють різноманітне візуальне сприйняття. Так, для кухні використовуються яскраві тони, для спальні — спокійніші, які водночас контрастують із червоною шафою. Чорно-білі візерунки добре вписуються у зону відпочинку з панорамними вікнами.

Також у квартирі використовується велика кількість дзеркальних панелей, які розбивають стіни і стелі існуючої конструкції і розширюють простір кімнати за рахунок відбиття. У той же час дзеркала також створюють незвичайні перспективи для приміщень.

Відтворити цікаві візуальні ефекти досить просто, використовуючи матеріали AVERS. Прекрасний вибір для дзеркальних стель і коробів — алюмінієвий композит ECOBOND. Він забезпечує відображення без спотворень, не б'ється (і є безпечним навіть для дитячих), придатність до обробки дає можливість створювати вироби різноманітних форм. Додатково тонувати прозорі або дзеркальні поверхні дозволить кольорова вітражна плівка Oracal 8300.

Також для дизайнерських стель можна вибрати не тільки дзеркальні АКП, але і панелі з різними фактурами/відтінками, наприклад, металізовані. Характеристики міцності панелей допускають перфорацію до 1/3 від загальної площі листа — це полегшує конструкцію і дозволяє створити унікальний дизайнерський малюнок. Оригінальна перфорація в комплексі з вставками з молочного акрилу створює незвичайне освітлення без використання громіздких люстр.

Меблі з кришталево прозорого акрилу завтовшки від 8 мм ідеально впишуться в інтер'єр із яскравими різнобарвними акцентами.

Товари зі статті
Жовтий глянцевий Oracal 8300 21, вітражна самоклеюча плівка
рулон
-
+
Молочний 100.27000, 10 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
5 614,11 ₴/м2
Сума: 34 759,76 ₴
Брашована стандартна сталь ECOBOND OPTIMA композитна панель,3 мм
лист
-
+