Чорний ECOBOND і білий POLYCRYL для автомийки

15.09.2021
Кейси Акрил (оргскло) Алюмінієві композитні панелі
Час читання 20 хв
Прочитали: 2015
Чорний ECOBOND і білий POLYCRYL для автомийки

Алюмінієвий композит ECOBOND досить часто використовується у зовнішньому оздобленні автомийок. Його міцність, стійкість до сонячних променів і вологи перевірена на тисячах об'єктів по всьому світу. Наш запорізький партнер, РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА ФІРМА «АВАНГАРД», навіть не розглядала альтернативу, підбираючи матеріали для свого нового проекту: автомийки «Гараж».

 Про замовника

«Гараж» — перша мийка самообслуговування, розташована у смт Веселе (Запорізька обл.). Замовник прагнув побудувати сучасний заклад, так щоб і сервіс, і зовнішній вигляд відповідали актуальним трендам.

Особливості проекту

Для обшивки автомийки використовувалися чорні панелі ECOBOND. Цей матеріал забезпечує актуальні тренди — вимога замовника, — і при цьому здатний витримати тривалий вплив УФ-променів без знебарвлення, перепадів температури, намерзання води і мийних засобів.

Об'ємний напис із назвою автомийки на фризі також виконаний частково з чорного композиту. Для білих букв і об'ємних цифр, що позначають номери кабінок, використовувався білий акрил POLYCRYL.

АКП ECOBOND

Алюмінієвий композит ECOBOND — міцний сучасний композитний матеріал. Його успішно застосовують для виготовлення вентильованих фасадів, а також зовнішньої обшивки різноманітних промислових і комерційних об'єктів. Панелі легко обробляються, що дозволяє створювати касети складних форм.

Акрил POLYCRYL

Акрил POLYCRYL — один із найбільш популярних на ринку матеріалів із прекрасним співвідношенням ціни і якості. Матеріал відрізняється міцністю, привабливим зовнішнім виглядом, придатний до лазерної обробки та термоформування.

Результат

Зовнішній вигляд автомийки повністю відповідає очікуванням замовника. При цьому стійкість АКП, перевірена підрядником на багатьох проектах, дає впевненість у тому, що привабливість буде зберігатися довгі роки, не зважаючи на складні погодні умови.

Коментар

Андрій, заступник директора по роботі з клієнтами

«Для довгих фризів і фасадів альтернатив композиту практично немає. Матеріал доступний у різних відтінках, легко обробляється. З ним нічого не буде ні у спеку, ні в холод. Першій вивісці, яку ми виготовили з композиту, вже років 15. І на ній лише трохи знебарвився червоний колір. Так що якщо є можливість по бюджету, краще брати композит!»

«АВАНГАРД»

РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА ФІРМА «АВАНГАРД» заснована в кінці 1999 року. Штат підприємства, що успішно пережило всі кризи, сьогодні налічує близько 25 співробітників. Компанія спеціалізується на оформленні місць продажів — як зовні, так і всередині, пропонує послуги цифрового друку. Накопичений досвід, технологічний парк дозволяють реалізовувати проекти найрізноманітнішого масштабу «під ключ» — від розробки дизайну до остаточного монтажу.

http://avangard.zp.ua/

https://www.instagram.com/avangard.zp.ua/

Про AVERS

Компанія AVERS — ексклюзивний представник ECOBOND в Україні. Хочете дізнатися про всі «фішки» цього матеріалу, акційні пропозиції та особливості обробки? Завітайте до нас у офіс, телефонуйте або пишіть у чат менеджерам.

Товари зі статті
Молочний, 5 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
2 095,80 ₴/м2
Сума: 13 103,99 ₴