Дизайнерські світильники з LED-акрилу

09.07.2021
Застосування матеріалів Акрил (оргскло)
Час читання 10 хв
Прочитали: 2481
Дизайнерські світильники з LED-акрилу

Французька компанія ALTUGLAS випускає спеціальну серію акрилу, адаптовану під LED-технологію. Цей матеріал можна успішно використовувати не тільки для рекламних конструкцій із підсвічуванням, але і для створення стильних, практичних і функціональних світильників за індивідуальним дизайном.

Переваги світлодіодних світильників з акрилу

Світлодіоди — сучасне і перспективне джерело світла. Вони є більш економічними і екологічними порівняно з традиційними енергозберігаючими лампами, тому дедалі частіше використовуються при проектуванні освітлення як в комерційних, так і житлових приміщеннях.

Акрил — звичний матеріал для реклами, але його світлорозсіювальні характеристики та ідеальний симбіоз зі світлодіодами дозволяють використовувати його для виготовлення світильників.

Дует акрилу та світлодіодних LED-ламп забезпечує такі переваги:

  • можливість створити світильник будь-якої форми, оскільки акрил придатний до термоформування без порушення оптичних характеристик;
  • тривала експлуатація. Світлодіоди служать від 15 до 50 тис. годин. Іншими словами, при середній тривалості горіння 4 години на день навіть найбюджетніші лампи прослужать близько 10 років. Якісний акрил не жовтіє з часом і не б'ється, тому світильник буде служити довго, не втрачаючи привабливість;
  • висока ударостійкість. Це не так важливо для стаціонарних стельових світильників. Однак це велика перевага для підлогових торшерів або бра, особливо використовуваних у дитячих кімнатах;
  • екологічність. І акрил, і світлодіодні лампи не містять токсичних речовин. Використовувати їх безпечно.

Акрил ALTUGLAS Led System

Компактність — ще одна важлива перевага світлодіодів. Із ними можна створювати практично будь-які конструкції світильників. Акрил ALTUGLAS Led System — оптимальний матеріал для реалізації сміливих задумів. Його найважливіша перевага — більш високий коефіцієнт світлопропускання у порівнянні з традиційними серіями. Він адаптований до «блакитних» холодних відтінків білих світлодіодів та забезпечує рівномірне розсіювання. Детальне порівняння коефіцієнтів світлопропускання Led System і звичайних кольорових листів акрилу можна побачити тут.

Завдяки більш яскравому освітленню, використання світильників із ALTUGLAS Led System дає можливість знизити енергоспоживання до 20% у порівнянні зі звичайними світильниками з ПММА.

У серії ALTUGLAS Led System представлено 14 кольорів. Крім того, в асортименті представлені й блоки товщиною до 95 мм, що дозволяє створювати цікаві дизайнерські вироби за допомогою вирізання та свердління.

Як і інші серії оргскла, ALTUGLAS Led System — універсальний матеріал, стійкий до УФ-променів і агресивних зовнішніх чинників. Тому світильники можуть експлуатуватися і зовні приміщень. Він легко піддається різанню, лазерній обробці та термоформуванню: так що обмежень для дизайнерів практично немає.

З'єднувати деталі, наприклад, різного кольору, можна за допомогою спеціальних клеїв і двосторонніх скотчів, стиків абсолютно не буде видно.

Світильники з акрилу важать у 2,5 рази менше, ніж скляні аналоги такого ж розміру. При цьому вони є дуже міцними, тому абсолютно безпечні навіть при підлоговому застосуванні в людних місцях або дитячих кімнатах. Світлодіоди виділяють менше тепла, тому немає ризику опіку.

Таким чином, акрил ALTUGLAS Led System дозволяє декораторам створювати сучасні концепти освітлення для інтер'єру та екстер'єру. Хочете отримати докладні технічні рекомендації або ознайомитися зі зразками? Звертайтеся до менеджерів AVERS у чат або за телефонами.

Товари зі статті
Молочний LED 100.27100, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
1 734,92 ₴/м2
Сума: 10 741,76 ₴