Ширше мислити — ширше рекламуватися

09.07.2021
Креатив Матеріали для друку
Час читання 5 хв
Прочитали: 2068
Ширше мислити — ширше рекламуватися

The Sydney Morning Herald (SMH) — одне з найстаріших газетних видань в Австралії — і агенція новин The Age запустили рекламну кампанію для просування платформи Minds Wide Open («Мислити ширше»). Мета створення нової платформи — сприяти незалежному мисленню і формувати відкритість до різних точок зору.

У рамках кампанії задіяна зовнішня реклама на транспорті. Великоформатні зображення гармоніюють зі слоганом «Мислити ширше», а вибір громадського транспорту як рекламний носій для соціальної реклами забезпечує пряме попадання у цільову аудиторію.

Нанести цілісне рекламне зображення на всю площу автобуса, фургона або іншого великогабаритного транспорту можна тільки за допомогою самоклейної плівки для друку.

Хочете перетворити транспорт на медіа-носій або нанести рекламне зображення? Рекомендація AVERS — плівка для цифрового друку Orajet 3551RA. Плівка призначена для наклеювання на нерівну поверхню і виступаючі фрагменти кузова, при цьому зберігаються пропорції зображення, а лінія склеювання декількох плівок непомітна.

У серії 3551RA представлена ​​матова і глянцева плівка з прозорим клеєм, а також сірим клейовим шаром, який блокує фон. Переміщуваний клей спрощує позиціонування плівки на об'єктах великого розміру. Термін зовнішньої експлуатації досягає 7 років.

Товари зі статті
Білий глянцевий Orajet 3551RA, самоклеюча плівка для цифрового друку
рулон
-
+