Дошка для написів маркером з АКП

18.03.2020
Корисна інформація Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 2520
Дошка для написів маркером з АКП

Дошки для написання або малювання маркером —один із найпоширеніших видів офісного та навчального обладнання. Вони бувають різних розмірів і є простими у використанні. Найчастіше трапляються білого кольору, хоча їх можна знайти і в інших кольорах. Для письма використовуються спеціальні «сухі» маркери. Дошки можуть бути виготовлені з широкого спектру матеріалів, включаючи меламін, забарвлену або емальовану сталь, алюміній і фарфор. Алюмінієвий композит використовується рідше, хоча матеріал має прекрасні властивості для виготовлення таких дощок.

Для чого потрібні маркерні дошки

Маркерні дошки —практично невід'ємна частина сучасних класних кімнат і конференц-залів. Це дуже корисний аксесуар для проведення занять або зборів. Серед їх переваг:

Безпека.

    • На відміну від звичайних дощок для написання крейдою, при використанні не утворюється крейдяний пил, що викликає у деяких людей напади задухи (астму).

 

Висока відповідальність.

    • Приміщення з такою дошкою виглядає значно охайніше і цікавіше.

 

 

 

Легкий догляд.

    • Написана інформація легко витирається при використанні спеціального маркера. Досить серветки або тканини. Для максимальної чистоти можна додати трохи спирту.

 

 

 

Зручність.

    • Дошка для сухих маркерів слугує чудовим візуальним помічником. Можна навіть використовувати різні кольори маркерів для кращої видимості і залучення уваги.

 

 

 

Універсальність.

 • Маркерну дошку також можна використовувати як прекрасний екран, якщо для заняття або зустрічі потрібний проектор.

З чого можна зробити маркерну дошку

Як вже зазначалося маркерні дошки виготовляються з різноманітних матеріалів:

Емальована сталь —перший матеріал, який використовувався для таких дощок, ще в 1960-х роках. Такі дошки складаються зі сталевого сердечника і тришарової поверхні. Серцевина може бути або зі сталевого листа, або із сітки. Поверхня для листа (перший із трьох верхніх шарів) складається з комбінації кобальту, нікелю і скла. Другий поверхневий шар представляє собою підкладку, зазвичай покриту захистом від вологи.

Емальована сталева дошка призначена для інтенсивного використання та застосовується в школах, університетах, навчальних центрах і подібних місцях. Поставляється з довгостроковими гарантіями.

Меламін є найбільш поширеним і бюджетним матеріалом для таких дощок. По суті, меламін є типом пластичного полімеру в поєднанні з цілим рядом основних матеріалів (найпоширеніші МДФ і ДСП).

Загальна якість меламінових плит може сильно відрізнятися, в основному в залежності від товщини полімерного покриття. Але в цілому це досить недовговічне рішення. Меламінові плити, як правило, схильні до утворення ореолів і плям. Через це вони не підходять для використання в офіційних установах або для роботи у важких умовах.

Дошки з ламінованого ДСП також коштують недорого, мають ламіновану поверхню і легко фарбуються. Термін їх служби також вельми обмежений.

Дошки з забарвлених алюмінію і сталі мають більш гладку поверхню, ніж меламінові, тому їх легше чистити. Ще одна перевага —прекрасна довговічність.

Алюмінієвий композит —відмінна альтернатива

Алюмінієвий композит —це унікальний інноваційний матеріал із сендвіч-структурою, який поєднує переваги алюмінію (зовнішні шари) і сучасних полімерів (внутрішнє наповнення). Важливі відмінності алюмінієвого композиту:

 • економічність;
 • довговічність;
 • міцність;
 • мала вага;
 • якісне, стійке і вельми привабливе покриття поверхні;
 • розмаїття кольорів;
 • безпека;
 • простий монтаж і обслуговування;
 • погодна стійкість і можливість зовнішнього застосування.

Маркерна дошка з АКП своїми руками

Алюмінієвий композит —дуже доступний матеріал, придатний до обробки навіть у домашніх умовах. З нього можна швидко і легко зробити маркерну дошку своїми руками. Це триватиме всього кілька хвилин, дозволить заощадити і отримати унікальний виріб за необхідними параметрами. Для цього знадобляться:

 • алюмінієва композитна панель із білою глянцевою поверхнею (або в іншому кольорі), товщиною 3 мм;
 • 4 тримачі або підставки;
 • свердлильний верстат зі спіральним свердлом;
 • дерев'яна дошка;
 • маркери для дошки.

Основою дошки стане, зрозуміло, алюмінієва композитна панель. На початку роботи необхідно просвердлити в ній отвори (якщо не планується використовувати підставки) в кожному з кутів на відстані близько 2,5 см від краю.

Далі потрібно просвердлити отвори в стіні там, де планується розмістити дошку.

Третій і останній крок —повісити дошку на стіну за допомогою заглушок, вставлених в просвердлені отвори. Якщо необхідно, можна додатково використовувати дерев'яну рамку, яка зробить дошку більш стильною.

Щоб дошка тривалий час залишалася білою і глянцевою, і фарба не стиралася з поверхні, необхідно використовувати тільки спеціальні маркери, а також періодично протирати її антистатичним очисником, нанесеним на серветку з мікроволокна.

Отже, маркерні дошки є дуже зручним інструментом, який замінює класичні крейдяні дошки в офісах, класних кімнатах, лікарнях, спортивних спорудах, конференц-залах і на заводах. Вони також є дуже зручними для домашнього навчання. Дошки з алюмінієвого композиту дуже мало важать, їх легше чистити і обслуговувати. Крім того, вони доступні за ціною і відрізняються великою довговічністю.

У компанії AVERS можна купити найширший асортимент матеріалів для реклами, дизайну і творчості, а також отримати професійну консультацію щодо їх використання. Звертайтеся у чат або за телефонами.

Товари зі статті
Жовтий ECOBOND композитна панель, 4 мм
лист
-
+
1 257,00 ₴/м2
Сума: 9 584,63 ₴
Синій TNK ECOBOND композитна панель, 4 мм
лист
-
+
1 257,00 ₴/м2
Сума: 9 584,63 ₴
Hit
Графіт металік RAL7024 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
921,80 ₴/м2
Сума: 6 683,05 ₴
Жовтий RAL1003 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
921,80 ₴/м2
Сума: 6 683,05 ₴
Зелений RAL6018 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
921,80 ₴/м2
Сума: 6 683,05 ₴
Коричневий RAL8017 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
921,80 ₴/м2
Сума: 6 683,05 ₴
Світло-сірий RAL7040 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
921,80 ₴/м2
Сума: 6 683,05 ₴
Синій RAL5010 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
921,80 ₴/м2
Сума: 6 683,05 ₴
Слонова кістка RAL1015 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
921,80 ₴/м2
Сума: 6 683,05 ₴
Hit
Червоний RAL3020 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
921,80 ₴/м2
Сума: 6 683,05 ₴