Дзеркальне мистецтво

08.09.2021
Креатив Алюмінієві композитні панелі
Час читання 5 хв
Прочитали: 1984
Дзеркальне мистецтво

Якщо поруч із твором мистецтва поставити дзеркало, вийде ще один витвір мистецтва. Приблизно так можна охарактеризувати інсталяцію сучасного художника Аарон Нахтайлера Mi Inferno / Tu Paradiso — Miraggio. Ідеальний матеріал для дзеркальних творів мистецтва — звісно ж, АКП ECOBOND.

Проект Mi Inferno/Tu Paradiso — Miraggio приурочений до 700-річчя від дня смерті Данте Аліг'єрі — великого поета, письменника і філософа. Дзеркальні предмети мистецтва встановлені поруч із об'єктами спадщини ЮНЕСКО в італійській Равенні, неподалік від місця де Данте жив і помер.

У серії дзеркальних робіт художник шукає нову просторовість, прагне підтримати гармонію з природою і демонструє сучасне прочитання Данте: його подорож до надр землі в перевернутій південній півкулі, світ, представлений догори ногами. Куратори інсталяції вважають, що мистецтво у громадських місцях є ключем до постійного розвитку культури: розмірковуючи про суспільство, додаючи сенсу місцям, підкреслюючи їх унікальність, воно здатне діяти як сполучна ланка між минулим, сьогоденням і майбутнім, поєднуючи дисципліни та ідеї.

Якби інсталяцію робили ми, то напевне використовували дзеркальні композитні панелі ECOBOND. Вони не бояться активної експлуатації, за допомогою фрезерування, вальцювання та різання можуть перетворюватися на вироби складних форм і, найголовніше, є ідеально плоскими. А це значить — відображення без будь-яких спотворень.