Водяні лілії з вінілових тканин

07.09.2021
Креатив Алюмінієві композитні панелі Листові пластики Човнові матеріали
Час читання 10 хв
Прочитали: 1968
Водяні лілії з вінілових тканин

Дизайнерська студія Jaemee Studio зі США створила незвичайну і одночасно функціональну художню інсталяцію. Бажаєте урізноманітнити дозвілля відпочивальників і запропонувати їм помилуватися краєвидами з води? У нас є кілька рекомендацій щодо вибору матеріалів.

Проект «Лілії» створений під час проживання команди Jaemee Studio у природному заповіднику з відкритими полями і різноманітними природними водоймами I-Park площею близько 180 га. Перебування тут для художників повністю фінансується грантами фонду I-Park.

Інсталяція складається з 13 квіток «латаття» діаметром від 30 см до 2 м. На великих майданчиках можуть розміщуватися відвідувачі. Мета цієї тимчасової плавучої художньої інсталяції — запросити відвідувачів насолодитися красою ставка з його внутрішнього простору, одночасно відчувши себе частиною твору мистецтва.

Контур плавучих «лілей» можна виготовити як із ПВХ, так і з АКП. Обидва матеріали є довговічними, не схильні до корозії, легко обробляються і дають можливість створювати вироби складних форм. Мала вага не ускладнює конструкцію. ПВХ прекрасно піддаються фарбуванню, а АКП представлені в широкому асортименті відтінків і фактур.

Внутрішню частину лілеї можна оформити з використанням вінілової тканини. Човнові тканини BOATEX можна зшивати і зварювати для створення виробів різної форми і розміру. Крім того, матеріал є стійким до мікроорганізмів і зберігає зовнішній вигляд і характеристики міцності навіть при тривалому контакті з водою, прямими сонячними променями. На складі AVERS є великий вибір тканин найрізноманітніших відтінків.

Товари зі статті
Sale
Жовтий BOATEX човнова тканина 650 г/м2
рулон
-
+
176,40 ₴/м2
158,76 ₴/м2
Сума: 19 845,00 ₴
Зелений RAL6018 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
924,00 ₴/м2
Сума: 6 699,00 ₴
Sale
Білий KOMABRITE ПВХ спінений, 6 мм
лист
-
+
833,54 ₴/м2
783,53 ₴/м2
Сума: 4 899,02 ₴