Дзеркальний подіум із АКП ECOBOND

09.02.2022
Креатив Алюмінієві композитні панелі
Час читання 5 хв
Прочитали: 1704
Дзеркальний подіум із АКП ECOBOND

Французька фірма PAF ATELIER створила незвичайні декорації для подвійного показу колекції дизайнера-початківця Луїса Габріеля Нучі та китайського бренду чоловічого одягу JOEONE. Подіум прикрасили чотирма дзеркальними модулями, в яких відбивалися силуети моделей, що прогулювалися.

Захід відбувся у самому серці Théâtre National de Chaillot у рамках паризького тижня моди. Команда PAF ATELIER додала до подіуму дзеркальні острівці, які відбивають простір та вловлюють рух моделей, коли вони йдуть подіумом. «Схоже на вечірню прогулянку, розгортання елементів згори донизу поступово повертає персонажів до реальності», — діляться дизайнери PAF ATELIER.

Центральна частина подіуму — дзеркальний алюмінієвий композит ECOBOND цілком гідний демонструватися під час паризького тижня моди. Небиткі панелі з високим коефіцієнтом світлоповертання — прекрасний матеріал для виготовлення різноманітних декорацій — як всередині, так і зовні приміщень. Вони не бояться вологи, сонця, активної експлуатації, легко обробляються та не вимагають складного догляду.