Дзеркальний АКП: МАФи із відображенням природи

08.02.2022
Застосування матеріалів Алюмінієві композитні панелі
Час читання 15 хв
Прочитали: 2000
Дзеркальний АКП: МАФи із відображенням природи

Дзеркальні будинки та МАФи із дзеркальним облицюванням - актуальна тенденція в архітектурі. Провідні дизайнерські агенції по всьому світу звертають увагу на цей тренд. Такі будівлі (часто це усамітнені мальовничі куточки) відбивають і органічно вписуються в приголомшливу природу чи міський ландшафт, створюють захопливу ілюзію, зникаючи у лісах, пустелях і засніжених просторах. При виборі матеріалу для дзеркального оздоблення алюмінієвий композит ECOBOND має ряд беззаперечних переваг.

Переваги дзеркального АКП

Алюмінієвий композит — сучасний високотехнологічний матеріал. Дзеркальні панелі додають елегантності житловим, комерційним та промисловим будинкам, дозволяють виділити їх на тлі бетонної забудови та вписати в природу, не пошкоджуючи ландшафт. Також їх можна використовувати для внутрішнього декору та виготовлення меблів. Матеріал забезпечує такі переваги:

  • Високий коефіцієнт світлоповертання і при цьому безпека, дзеркало неможливо розбити.
  • Мала вага — одна з найважливіших властивостей. Панелі легко транспортувати з одного місця до іншого та монтувати. Навантаження знижується настільки, що потреба у фундаменті відпадає, будівлі можуть зводитися дуже швидко — від кількох днів до кількох тижнів. Їх можна розбирати та збирати повторно.
  • Легка та прогнозована обробка — ручна або за допомогою ЧПУ-пристроїв. Панелі від провідних виробників, таких як Ecobond, виготовляються з використанням високоякісної сировини. Це в комплексі з надійною адгезією між шарами дає можливість без проблем різати, фрезерувати, вальцювати, багаторазово згинати та розгинати панелі, створювати складні вироби з будь-якою геометрією, облицьовувати колони. Якщо необхідно, їх можна обробляти прямо на місці монтажу простими інструментами.
  • Розмаїття варіантів кріплення касет: через профіль-систему, механічно або клеєм.
  • АКП - це бюджетний та економічний вибір, особливо з огляду на те, що в асортименті ECOBOND представлені листи збільшеної ширини, що дає можливість оптимізувати розкрій.
  • Стійкість до навколишнього середовища (атмосферних опадів, перепадів температури, УФ-випромінювання) — гарантія довговічності.
  • Можливість локального ремонту при пошкодженнях та вандалізмі без необхідності облицьовувати весь фасад.

Приклади дзеркальних будівель

Студія Bourgeois Lechasseur із Квебека розробила дизайн-проект усамітнених будиночків для гірськолижного курорту в Петіт-Рів'єр-Сен-Франсуа (Канада). Архітектори прагнули створити будівлі, які розчиняються серед дерев та залучити гостей до близького спілкування з природою.

Кожен будиночок виготовлявся за межами курорту та збирався у польових умовах.

Бажаючі відпочити в канадському лісі, розташованому в Онтаріо, за дві години їзди від Торонто, можуть орендувати дзеркальну кабінку, спроектовану Leckie Studio спільно з агентством Aruliden.

Де точно знаходяться кабінки, що зливаються з місцевим ландшафтом, — таємниця, яку гості розкриють лише після бронювання номера.

Дзеркальні будинки італійського архітектора Пітера Піхлера відбивають гори північної Італії. Апартаменти для відпочинку, що здаються в оренду, розташовані біля міста Больцано. Вони забезпечують ідилічний відпочинок у оточенні яблуневих садів та візуально ширяють над ландшафтом.

The Mirrorcube — одне з семи унікальних бунгало готелю Treehotel. Щоб туди дістатися, необхідно подолати 12 м мотузковим мостом. Місце є дуже усамітненим: відстань до найближчого будинку — близько 500 м.

Дзеркальні модулі — різноманітні об'єкти інфраструктури на території унікального лісопарку Dzintari Forest Park площею близько 13 га, розташованого у самому центрі Юрмали (Латвія). Дзеркальне відбиття дозволило вписати кіоски в ландшафт, не зіпсувавши загальну атмосферу.