ECOBOND та POLYCRYL для вивісок Leprekon

12.11.2021
Кейси Акрил (оргскло) Алюмінієві композитні панелі
Час читання 10 хв
Прочитали: 1952
ECOBOND та POLYCRYL для вивісок Leprekon

Поєднання алюмінієвого композиту ECOBOND та кольорового акрилу POLYCRYL — це перевірене часом рішення для яскравих барвистих вивісок. Саме його і обрав наш запорізький партнер, компанія «СЛАВУТА-ПРИНТ-УКРАЇНА» при оформленні фасадів мережі Leprekon.

Про замовника

Компанія «Лепрекон» — один із найбільших українських виробників сидру. Крім власної продукції у фірмовій роздрібній мережі компанії можна придбати топове розливне та пляшкове пиво, вина, безалкогольні напої та снеки. Мережа активно розширюється, відкриває нові заклади та оновлює дизайн вже існуючих магазинів.

Особливості проекту

Фасади магазинів Leprekon обшивають темно-зеленим композитом ECOBOND. Композит також використовується як основа для об'ємної світлової вивіски, яка виготовляється з акрилу POLYCRYL у відтінку «липа». Додатковий елемент — об'ємний логотип у вигляді монетки — виробляється з молочного акрилу і самоклейної плівки.

Таке рішення виглядає яскраво та привабливо — важливий аспект для роздрібного магазину, що забезпечує необхідну міцність, стійкість до зовнішньої експлуатації, а також вандалостійкість. Виготовлення вивіски при цьому не становить проблем, оскільки з матеріалами легко працювати.

АКП ECOBOND

Алюмінієвий композит ECOBOND — це матеріал, який поєднує переваги алюмінію та сучасних полімерів. Глянцева поверхня кольорових панелей АКП виглядає дуже привабливо, а широкий асортимент відтінків, що завжди присутній на складі AVERS, дозволяє підібрати необхідний корпоративний колір без додаткового фарбування або обклеювання плівками. Панелі легко піддаються різній обробці, тому можна виготовляти різні фасадні касети або рекламні конструкції.

Акрил POLYCRYL

Кольоровий та молочний акрил POLYCRYL — найкраще поєднання ціни та якості. Завдяки високій якості з матеріалом дуже легко працювати: акрил добре обробляється, ріжеться механічно, на лазерному устаткуванні, фрезерується без налипання стружки на інструмент. М'яке світлорозсіювання — ще одна важлива характеристика світлових рекламних вивісок.

Для термоформування краще використовувати екструдований акрил Polycryl.

Результат

Вивіски повністю відповідають очікуванням замовника. Вони виглядають помітно, відповідають корпоративним кольорам і зберігають первісний вигляд, незалежно від чинників навколишнього середовища. Використання кольорового акрилу дозволило отримати яскравішу вивіску, ніж при використанні молочного акрилу, обклеєного кольоровою плівкою: за рахунок кращого світлорозсіювання акрилу можна використовувати більш потужні діоди для підсвічування.

Коментар

Юлія, «СЛАВУТА-ПРИНТ-УКРАЇНА»:

«Композит ECOBOND має ідеальну поверхню, на нього легко встановлюються об'ємні елементи і рівно лягає плівка. При цьому вивіски є стійкими до механічних пошкоджень, а також до будь-яких погодних впливів. Для об'ємних елементів віддаємо перевагу кольоровому акрилу — вивіски виглядають максимально яскраво. Робота з AVERS — це завжди точні терміни, чуйні менеджери та якісні матеріали для реклами».

СЛАВУТА-ПРИНТ-УКРАЇНА

Компанія «СЛАВУТА-ПРИНТ-УКРАЇНА» працює на українському ринку близько 20 років та пропонує клієнтам широкий спектр послуг у галузі зовнішньої реклами та широкоформатного друку. Власний парк обладнання, творчий підхід та увага до кожного клієнта дозволяють запропонувати сервіс найвищого рівня.

AVERS

Компанія AVERS — український лідер у галузі матеріалів для реклами, дизайну та будівництва. В асортименті є широкий вибір панелей ECOBOND, різноманітні серії акрилу та самоклейних плівок, листові пластики та допоміжні матеріали.

Товари зі статті
Прозорий, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 081,50 ₴/м2
Сума: 6 762,08 ₴